Torty straszne i torty bajkowe

Obserwuj wątek

Odp: Torty straszne i torty bajkowe

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
To może nie tort ale równie straszny! Amerykanie już przygotowują się do Halloween, a to straszna panna cotta, na którą natrafiłem w sieci - tęczówka z kiwi, krew z sosu malinowego, a samo oko ma smak kokosu, brrrr....
obrazek

Odp: Torty straszne i torty bajkowe

kasiunia.1981
Torty weselne.
obrazek obrazek obrazek

Odp: Odp: Torty straszne i torty bajkowe

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Tit napisał(a):

Ja tortów i tak nie lubię jeść ani tradycyjnych ani z kremami maślanymi ani żadnych. No chyba, że tort bezowy z malinami. Ale rozumiem potrzebę uwznioślenia imprezy tortem w wyszukanym kształcie.


Ja też nie lubię tortów w ogóle. Traktuję je chyba bardziej jako dekorację, bo dla mnie tort od tortu się nie różni i zjadam kawałek z grzeczności, a nie dla smaku, ale ten weselny, z księżniczką na szczycie ma u mnie za sam wygląd 5 z plusem

Odp: Torty straszne i torty bajkowe

Ja tortów i tak nie lubię jeść ani tradycyjnych ani z kremami maślanymi ani żadnych. No chyba, że tort bezowy z malinami. Ale rozumiem potrzebę uwznioślenia imprezy tortem w wyszukanym kształcie.

Odp: Torty straszne i torty bajkowe

A kto zjadłby kotka?
obrazek obrazek obrazek

Odp: Torty straszne i torty bajkowe

Babciagramolka
Też mam wątpliwości - nie lubię tych tortów pokrytych masą cukrową . Może i pięknie wygladają ale są nie do zjedzenia . W dodatku ostatnio porobiła sie moda na torty na bazie bitej śmietany niby nisko kaloryczne . Ja tam jestem tradycjonalistka - tort to tort . Ma być porządna masa maślana o konkretnym smaku ( oczywiscie dodatki typu owoce , kawa , kakao i wszelkie dekoracje z nich dozwolone ) . Ale tortu maszkary bym na stole nie postawiła nawet dziecku . Brrrr - zdecydowanie wolę cukierkowe dekoracje typu kwiatki , bratki itp.

Odp: Odp: Torty straszne i torty bajkowe

TheKajtex
  • TheKajtex

  • Posty: 12
  • Przepisy: 53
  • Artykuły: 12
Okropność.. W jedzeniu to głównie o smak chodzi, a nie o wygląd, ale takiego tortu do ust bym nie wzięła.

Odp: Torty straszne i torty bajkowe

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
obrazek obrazek

Odp: Odp: Torty straszne i torty bajkowe

kasiunia.1981
Tit napisał(a):

Torty straszne błeeeee. Nie wiem który gorszy

Bałabym się go pokroić

Odp: Torty straszne i torty bajkowe

TheKajtex
  • TheKajtex

  • Posty: 12
  • Przepisy: 53
  • Artykuły: 12
Kilka urodzinowych, bajkowych torcików.
Można tylko patrzeć i delektować się samym widokiem
obrazek obrazek obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Torty straszne i torty bajkowe