Odp: Odp: Jak usunąć konto z tej strony ?

Pyza napisał(a): Trzosik, Henia już dość dawno nie jest moderatorem a jakoś zmian na lepsze nie widać...Klony i złodzieje szaleją dalej a rodzinne są tylko grupki kombinatorów więc zamiast pisać głupoty może pochwalisz się jakimkolwiek swoim przepisem? Myślę, że to podłe zwalać całe zło na Henię, która na dodatek nie może się bronić bo zablokowano jej konto na tym portalu...

Pyzo, nie jestem dobrym kucharzem, więc przepisami nie mogę się pochwalic. Na pewno jak nauczę się dosyc dobrze gotowac, też tutaj coś wstawię.
Czy na tej stronie może tylko przebywac osoba która ma przepisy? wg mnie nie! Ludzie tutaj wchodzą żeby też się uczyc gotowac, myślę że mój przepis na jajecznicę ze szczypiorem, lub lane kluski na mleku nie wniesie tutaj nic nowego.Takich przepisów jest tutaj setki, na parzenie herbaty też.
Zawsze mówię to co myślę , bo jestem szczery! zanim kogoś skrytykuję , staram się go poznac.Zachowanie p. Heni było naganne niestety.Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie!
Pozdrawiam.Trzosik.

Odp: Odp: Jak usunąć konto z tej strony ?

Tit napisał(a): Heniu, owszem to wszystko co zostało napisane w wypowiedzeniu to prawda.
Użytkownicy skarżyli się, że "władza" uderza ci do głowy, rozstawiasz wszystkich po kątach, że fatalnie się do nich odnosisz, że każdego nowego potencjalnego użytkownika traktujesz jak wroga i plagiatora. Wielokrotnie rozmawiałyśmy o tym abyś starała się przykrócić swój temperament i nie wyrzucać nikogo ze strony, bo nie miałaś takich uprawnień. Zachowywałaś się jak sędzia, policjant i kurator w jednym, a miałaś tylko sprawdzać przepisy i usuwać te, które okazały się plagiatami. Wolałaś prowadzić prywatne wendetty przeciwko tym których uznałaś za Wielkich Plagiatorów - twoich osobistych wrogów itd. Wymyślałaś ludziom za robienie literówek i błędów ortograficznych, chociaż sama je popełniasz, próbowałaś cenzurować przepisy, które były wykonane niezgodnie z twoją wiedzą kulinarną. Słynne czepianie się imbiru w przepisach. Nawet jak starasz się być miła, to często odnosisz odwrotny skutek od zamierzonego. Wszczynałaś awantury a potem prosiłaś o interwencje, jak ktoś ci naubliżał, lub nawstawiał jedynek. Pytam się dlaczego Bunia robiąc to samo co ty, czyli moderując przepisy i banując plagiaty nigdy nie doświadczyła tylu zniewag i nigdy też nikt się na nią nie skarżył? Nazywasz mnie jadowitą żmiją - tworzysz spiski a prawda jest taka, że nie masz wystarczająco taktownego i zrównoważonego charakteru by być moderatorem i pełnić oficjalne obowiązki w imieniu gotujmy.pl. Nie masz na tyle taktu i zdrowego rozsądku aby swoje wojny toczyć z dala od wątków sponsorowanych przez reklamodawców, w miejscach do tego przeznaczonych.
Systematycznie piłowałaś gałąź na której siedziałaś. Był warunek - przedłużamy umowę od stycznia pod warunkiem, że nie będziesz nikogo wyrzucać w imieniu gotujmy i nie będzie na ciebie więcej skarg. Oba warunki zostały złamane. Niezależnie od tego jak to przedstawisz ja mam maile i dowody na wszystko o czym piszę. Poza tym na innych portalach także jesteś znana z awanturnictwa i pieniactwa - taki charakter. Każdemu wolno, ale niekoniecznie taka osoba powinna być moderatorem na portalu społecznościowym. Zdaję sobie sprawę, że twoje intencje były dobre, ale nie każdy się nadaje do każdej pracy. Pozdrawiam.

Tit wszystko co tutaj napisałaś jest szczerą prawdą, może jak się pozbędziecie tej kłótliwej pani Heni , to na stronie zapanuje spokój.
Bardzo mi się podobała ta strona bo była tutaj ciepła atmosfera, , dopóki nie nastała moderator , p.Henia, która jest bardzo kłótliwą osobą, zdążyłem ją poznać na MG, gdzie wspólnie razem z Kazikiem45 wyżywali się na użytkownikach, tam jej i jego posty też były kasowane.jeszcze redakcję straszyli sądami, tutaj ta p. Henia też straszy widzę sądem.

Tej pani już dziękujemy.
Serdecznie pozdrawiam .Trzosik.

Odp: Troll na forum!!!

Pani Basia nie ma zielonego pojęcia o greckiej kuchni. Zupę pomidorową w Grecji gotuje się na baraninie, lub jagnięcinie.Podaje się z zielonym groszkiem i mięsem baranim, drobno pokrojonym w kostkę.W Atenach tylko taką serwowali, byłem tam pół roku.
Jej zupa to zwykła pomidorówka.
Kotlety mielone tez serwowali z mięsa baraniego, polane sosem pomidorowym, a nie z wieprzowiny.

Odp: Greckie przysmaki

Moje drogie Panie, dam wam sposób na takich delikwentów.Wystarczy ignorowac i nie wdawac się z nimi w dyskusję , traktowac jak powietrze.