Jak usunąć konto z tej strony ?

Obserwuj wątek

Odp: Jak usunąć konto z tej strony ?

pacpaw
  • pacpaw

  • Posty: 190
  • Przepisy: 1427
  • Artykuły: 0
czytając to wszystko przypominają się moje początki gotowania on-line (tak to nazywam). Ileż oskarżeń o plagiaty, o kopiowanie, niepoprawne nazwy przepisów bo ta zupa nie może się tak nazywać, a tamta tak itp. I jak widzę nie byłem pojedynczym przypadkiem takie traktowania. Mi się udało jakoś to przejść, niestety wiele osób kończy swoją przygodę z gotowaniem spotykając się z takim przyjęciem. A to już nie jest dobre. Szczególnie, że często naprawdę chodzi o szczegóły i zamiast spokojnie wytłumaczyć rzuca się masę oskarżeń i różnych epitetów pod adresem biednego delikwenta.Najlepsze jest to że takie działania (nie mówię tu o łapaniu nieuczciwych, ale o niczym niespowodowanej agresji, braku jakiegokolwiek taktu czy niczym nie wytłumaczonym pieniactwu z naprawdę błahych powodów) są prowadzone głównie przez te same osoby, które prężnie działają na większości portali.Niestety pewne osoby robią to i dalej będą robiły napędzając się wzajemnie w tej krucjacie. Szkoda, że starych drzew się nie przesadza...

Odp: Odp: Jak usunąć konto z tej strony ?

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
Hmm przykre to, co przeczytałam...Nie sądziłam, że na tym portalu tyle jadu! Odnośnie Heni-jakoś miło komentowała moje przepisy a gotuję od niedawna i miłe to było dla mnie. Z kolei muszę przyznać, że głupio poczułam się kiedy dodałam przepis na danie, z którego jestem okropnie dumna, pomagała mi mama i radziłam się zawodowego kucharza-to było danie na komunię a od Pyzy szczególnie odczułam jakby zarzut, że coś jest źle zrobione..sorry ale nie jestem kucharzem profesjonalnym jak niektórzy na tym portalu i nie czuję potrzeby tłumaczenia się, że niby to, co zamieściłam w przepisie to nie jest to. To chyba jest portal dla każdego i nawet, jeśli podam przepis na jajecznicę z miętą to chyba Pyza nie powinnaś się w to wcinać?Przykro mi było bo danie, które przygotowałam to było mistrzostwo moim zdaniem a czułam się tak, jakbyście nie wierzyły, że to ten przepis...Z kolei co mogę od siebie dodać: widać tu wyraźnie pionierów-kucharzy zawodowych, którzy zbierają wszystkie nagrody, pochwały itd i taka przeciętna kucharka nie ma tu szans, żeby zaistnieć. Nie mówię o sobie bo faktycznie udało mi się parę razy ale widzę statystyki. Proponuję mniej jadu, kłótni-w końcu gotowanie to miłość:-) Pozdrawiam wszystkich serdecznie i smacznego:-)))

Odp: Jak usunąć konto z tej strony ?

Babciagramolka
No i poczułam się też wywołana do tablicy . W głównym wątku nic nie powiem bo nie moja sprawa - tu akurat Tit z Henią mają do wyjaśnienia sobie co i jak ( na PW nie publicznie - wiem , ze to zakrawa na cenzurę ale ja bym taki wątek po prostu zablokowała bo więcej krwi psuje niż pomaga . Jedni są za drudzy przeciw - nikt nie zna prawdy do końca ale wszyscy sie wypowiadają ).
Chodzi mni o fragment twojej wypowiedzi Pyzuś .

,, .....gdyby wszyscy moderatorzy zgodnie współpracowali i trzymali wspólny front w imię jakości portalu i uczciwości to wielu oskarżeń by nie było...."

Nie zgadzam się . Nie da rady tak zrobić by Moderatorzy mieli takie samo zdanie . Wspólne podejście to jest tylko do plagiatorów . Zablokować i już . A już sposób w jaki sie to robi zależy od indywidualnego podejścia . Jeden uważa , że publicznie trzeba ganić kopiarzy ku przestrodze - drugi uważa , że trzeba zablokować przepis , zwrócić uwagę raz , drugi , trzeci - może za czwartym razem ten ktoś zrozumie .Bo jak takiego kogoś ośmieszymy czy zganimy publicznie to po prostu zmieni konto i zacznie od nowa a w ramach rewanżu nastawia głupich komentarzy na forum .
Czasem mnie też puszczają nerwy jak ktoś przesadzi ale raczej jestem zwolennikiem ,, gryzienia , się w język . Więcej się zdziała grzecznością niż ,, pyszczeniem " . Tak , że współny front Moderatorów tak- ale tylko przy tropieniu i blokowaniu plagiatów - reszta podlega indywidualnej ocenie .
A dodatkowo chyba powinno różnicować sie obowiązki Moderatora i Admina . Moderatorami w tej chwili jest Misia5 i ja .Zajmujemy się tylko i wyłącznie sprawdzaniem przepisów pod kątem zgodności z Regulaminem . TYLKO I WYŁĄCZNIE ( i tak było zawsze ). Nie mamy uprawnień do niczego innego .W każdej innej sprawie jestem prywatna .
Tit i Cherry to co innego - odpowiadają jak przypuszczam za różne sprawy na stronie i zakres odpowiedzialności ( tzn zdanie prywatne i zdanie pracownika odpowiedzialnego za coś .. ) czasem wyklucza wyrażenie zdania wobec czegoś . Prywatny użytkownik zapomina chyba o tym , ze czy nam to się podoba czy nie to strona jest prowadzona po to by zarabiała a nie dla naszej przyjemności . To co nam sprawia frajdę ( konkursy , nagrody , pogaduszki na forum ) jest dodatkiem do reklam , sponsorów itp.
Sponsor który daje nagrody ma wymagania - pewnie chce by jak najwięcej osób zainteresowało się produktem. Guzik go ( sorry ale pewnie taka jest prawda ) obchodzi poziom przepisów i kto wygra - liczy się ilość .A do tego sami ten poziom zaniżamy ( my użytkownicy ) biorąc udział w wyścigu szczurów czyli rankingu .Prywatnie to bym wywaliła z konkursu połowę z przepisów . Ale patrząc z boku rozumiem , że żadna strona sobie na to pozwolić nie może .

Jedno mnie tylko pociesza - od dziś obowiązuje Ustawa o przeciwdziałaniu stalkingowi to może dotrze do internautów , że uporczywe klepanie 1 , pisanie bzdurnych komentarzy i dokuczanie to też stalking i może być karane tak jak plagiaty .

zmieniono 2 razy (ostatnio 06 cze 2011 17:19 przez Babciagramolka)

Odp: Jak usunąć konto z tej strony ?

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Proszę Cię! a co ma jedno do drugiego?! z tego co piszesz wynika, że skoro mnie nagradzacie za przepisy i zdjęcia to powinnam siedzieć cicho, niczego nie zauważać i się nie odzywać?! Może i są tacy co odbierają nagrody co miesiąc - ja nie, ale jakby co to nie mam nic przeciwko

I żeby było jasne - nie popieram żadnego opluwania - ani prosto w twarz ani za plecami. Wiele razy tłumaczyłam drugiej stronie, tak jak Tobie, że na forum i w ten sposób się spraw nie załatwia, ale mogę tylko tłumaczyć...

Odp: Jak usunąć konto z tej strony ?

Rozumiem, że ktoś kto opluwa za plecami i pisze donosy jest szlachetny, a ktoś kto publicznie się broni jest bez klasy i szerzy nienawiść. Cudne.

Jakoś ci nie przeszkadza co miesiąc odbierać od nas nagrody przyznawane przez tę wstrętną Tit....

Odp: Odp: Jak usunąć konto z tej strony ?

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Tit napisał(a):

Pyza ja ciebie nie straszę. Dobrze wiesz, że nie wywalam - z tego portalu prawie nikogo. Jak na razie można na palcach jednej ręki policzyć (tak Henię tak). Ja czuję się w obowiązku stanąć w obronie tych, których wrzuciłaś do worka złodzieje i klony, a którzy są bogu ducha winni.


Tit, z klonami i złodziejami to Ty wiesz i ja wiem jak jest - z tą różnicą, że ja mogę to powiedzieć głośno a Ty nie bardzo...Być może czasami oberwie się komuś niesłusznie, ale ja do tej pory pomyliłam się tylko raz i przeprosiłam publicznie. Piszesz o nieocenianiu ludzi i nieokazywaniu sympatii czy antypatii przez moderatorów a sama właśnie to robisz. Co do mojego oskarżania - w/g mnie gdyby wszyscy moderatorzy zgodnie współpracowali i trzymali wspólny front w imię jakości portalu i uczciwości to wielu oskarżeń by nie było...wielu awantur też by nie było...wiele osób, bardzo wartościowych a nie byle jakich przepisujących książki kucharskie, wstawiały by chętniej swoje prace tutaj a nie wszędzie indziej....

A sprawę Heni powinnaś definitywnie zakończyć a nie kopać leżącego - po co wyciągasz publicznie co, kiedy i komu powiedziała, do kogo dzwoniła ...- wasze relacje służbowe też nie powinny tutaj być omawiane i to po raz kolejny...ja mam wrażenie, że starasz się za wszelką cenę wybielić swoją osobę a Henię przedstawić w jak najgorszym świetle - a to dość podłe bo ona bronić się tutaj nie może, zresztą - portal przecież nie jest miejscem na to. Obie jesteście dorosłe i każda z was może wynająć prawników jeśli nie można inaczej, ale tutaj przydałoby się trochę przyzwoitości i klasy a nie znów opluwanie i szerzenie nienawiści...

Odp: Odp: Jak usunąć konto z tej strony ?

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
Tit napisał(a):

Evita0007 - Henia została usunięta bo namawiała i dalej namawia użytkowników do przeniesienia na inny portal. Za to się wylatuje z każdego portalu. Niech swoje teorie spiskowe rozsiewa gdzie indziej portali jest na pęczki. Ja już jestem zmęczona jej oskarżeniami i głupotami jakie pisze i wygaduje na mój temat. Każdy by się zmęczył. Poza tym to dla mnie strata czasu. Nas jest niewiele a pracy mamy po kokardę. Wydzwaniała tu do prezesa i wydawcy bodaj przez tydzień i męczyła. Pisała na mnie donosy (nie jeden). Straszyła i dalej straszy mnie sądem Kobieta z kadr robi się siwa na dźwięk jej nazwiska. Ze dwa razy odesłała umowę pokreśloną w imię PRAWDY absolutnej i nie mogliśmy jej wypłacić zaległej kwoty. W tym co wygaduje nie ma wiele prawdy, to są interpretacje faktów.
Jak ktoś się z nią nie zgadza to natychmiast staje się wrogiem prawdy, a ona zostaje cierpiętnicą. Ja nie jestem idealna, też się mylę - szczególnie że wiele rzeczy robię w pośpiechu, ale w jej mniemaniu to przecież nie błąd tylko Jawna dyskryminacja i celowy przejaw nienawiści skierowany aby Henię zmaltretować psychicznie. Wystarczy nie odpowiedzieć jej na maila a już czuje się upokorzona. Zwrócisz jej uwagę, to stosujesz mobbing i ziejesz nienawiścią. Zresztą zwracałam jej zawsze uwagę aby była życzliwsza ludziom Z tej mojej chorobliwej nienawiści oczywiście. Zawracanie głowy z takim współpracownikiem. Ja nie zgodzę się na to, żeby moderatorzy zaglądali ludziom do sumień. To jest niezgodne z prawem i zdrowym rozsądkiem. Stąd tylko krok do samosądów. My mamy tylko usuwać plagiaty a nie oceniać ludzi i wyrzucać tych którzy nie lubią Heni, a zostawiać tylko takich których ona lubi. Dopiero by się zaczęły awantury, jakbyśmy ulegali namowom i wyrzucali każdego kto komuś czymś podpadł.

Poza Henia tym twierdzi, że wróci tutaj jak mnie stąd wyrzucą.... To sobie wtedy wypijecie na zdrowie na pohybel tej "wrednej żmiji" czyli mnie

Tit to co jest między wami,mnie nie dotyczy i się nie wtrącam."Róbta co Chceta"
Oczywiście wtrąciłam te swoje 5gr. bo to jest dla mnie dziwne że kobity już jakiś czas nie ma a ludzie nadal roztrząsają ten temat.Po co na co ?
Nawet nie wnikam bo nie chcę.
A czy jesteś żmiją to nie wiem ,do tej pory jeszcze mnie nie ukąsiłaś hihi
A gotujmy.pl lubie bo tu jest fajnie i myślę że tu zostanę na dłużej
Chyba że czymś się komuś narażę ? Ale chyba raczej nie
Pozdrawiam i idę pichcić

Odp: Jak usunąć konto z tej strony ?

Pyza ja ciebie nie straszę. Dobrze wiesz, że nie wywalam - z tego portalu prawie nikogo. Jak na razie można na palcach jednej ręki policzyć (tak Henię tak). Ja czuję się w obowiązku stanąć w obronie tych, których wrzuciłaś do worka złodzieje i klony, a którzy są bogu ducha winni.

Odp: Jak usunąć konto z tej strony ?

Evita0007 - Henia została usunięta bo namawiała i dalej namawia użytkowników do przeniesienia na inny portal. Za to się wylatuje z każdego portalu. Niech swoje teorie spiskowe rozsiewa gdzie indziej portali jest na pęczki. Ja już jestem zmęczona jej oskarżeniami i głupotami jakie pisze i wygaduje na mój temat. Każdy by się zmęczył. Poza tym to dla mnie strata czasu. Nas jest niewiele a pracy mamy po kokardę. Wydzwaniała tu do prezesa i wydawcy bodaj przez tydzień i męczyła. Pisała na mnie donosy (nie jeden). Straszyła i dalej straszy mnie sądem Kobieta z kadr robi się siwa na dźwięk jej nazwiska. Ze dwa razy odesłała umowę pokreśloną w imię PRAWDY absolutnej i nie mogliśmy jej wypłacić zaległej kwoty. W tym co wygaduje nie ma wiele prawdy, to są interpretacje faktów.
Jak ktoś się z nią nie zgadza to natychmiast staje się wrogiem prawdy, a ona zostaje cierpiętnicą. Ja nie jestem idealna, też się mylę - szczególnie że wiele rzeczy robię w pośpiechu, ale w jej mniemaniu to przecież nie błąd tylko Jawna dyskryminacja i celowy przejaw nienawiści skierowany aby Henię zmaltretować psychicznie. Wystarczy nie odpowiedzieć jej na maila a już czuje się upokorzona. Zwrócisz jej uwagę, to stosujesz mobbing i ziejesz nienawiścią. Zresztą zwracałam jej zawsze uwagę aby była życzliwsza ludziom Z tej mojej chorobliwej nienawiści oczywiście. Zawracanie głowy z takim współpracownikiem. Ja nie zgodzę się na to, żeby moderatorzy zaglądali ludziom do sumień. To jest niezgodne z prawem i zdrowym rozsądkiem. Stąd tylko krok do samosądów. My mamy tylko usuwać plagiaty a nie oceniać ludzi i wyrzucać tych którzy nie lubią Heni, a zostawiać tylko takich których ona lubi. Dopiero by się zaczęły awantury, jakbyśmy ulegali namowom i wyrzucali każdego kto komuś czymś podpadł.

Poza Henia tym twierdzi, że wróci tutaj jak mnie stąd wyrzucą.... To sobie wtedy wypijecie na zdrowie na pohybel tej "wrednej żmiji" czyli mnie

Odp: Jak usunąć konto z tej strony ?

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Tit, ja sobie nie mam nic do zarzucenia bo komentuję konkretnie pisząc co mi się nie podoba i zadaję pytania o niejasności. Nie wystawiam złośliwie ocen chociaż mnie takie przytrafiają się nawet ze strony moderatorów. Jeśli Cię moja osoba uwiera to mnie wywal, ale nie strasz bo to śmieszne - ja jestem dorosła i umiem odpowiedzieć zarówno za swoje czyny jak i słowa, nie musisz się martwić.

Odpowiedz na/ edytuj Jak usunąć konto z tej strony ?