W trosce o miłą atmosferę na stronie

Obserwuj wątek

Odp: : W trosce o miłą atmosferę na stronie

Babciagramolka
Nie zagladałam dziś za wiele na stronę ( wstawiłam tylko swoje 2 przepisy ) więc trochę mnie ominęło .
Kochani ! ( zainteresowani będą wiedzieli o co chodzi ) tak nie można .
Rozumiem emocje , rozumiem subiektywne oceny przepisów , zgadzanie się lub nie z Moderatorami czy Adminem ale to co stało sie dziś przy debacie o tym czy przepis zasługuje na nominacje do Super Przepisu czy nie to już przekroczyło wszelkie granice .
Czuję się osobiście urażona ( bo przecież ja też jestem Moderatorem ) . Być może ja też kliknę jakiś przepis który się komuś nie spodoba . I co zostanę posądzona o branie łapówek ? Chyba granice absurdu zostały przekroczone .Ludzie To są tylko punkty ! Co w Was wstępuje - jak nie plagiaty to teorie spiskowe .
Cudna atmosfera nic tylko siedzieć i wyć ze złości .
Poczułam sie jak by mi ktoś napluł w twarz .Pieknie dziękuję za ocenę pracy Moderatorów .

zmieniono 2 razy (ostatnio 11 kwi 2012 20:09 przez Babciagramolka)

Odp: : W trosce o miłą atmosferę na stronie

kasiunia.1981
Świąt radosnych,
przeżyć wzniosłych,
w zdrowiu, szczęściu i miłości.
Niech Święta radością
wypełnią Wasz dom
A Nowy Rok blasku doda
Waszym dniom.
|::/’::/’/’
..’’::’:/’:/’/’... ._,•’`¯`’•,
.....’’’|/’/’/’......./..........._/
.......’’|/’/’...~~/ ★★★★_/
........[||||].....(_________)
..........||.....,•’`.._....._....`’•,
..........||.../...... (█)(█) ` .....\
..........||..|............>..........
..........||...\.......\____/......../
..........||.....’•,_............._,•’
.........,||..,~•¯¯(@)//___ \
.....,•’`||..............////.......`’•,
.....’,...||.............////O..........
..,•”….||•’`¯`’•,...////.............).
..’, …………..,•’….///…..O…./..|)
.... ’•._ _..•’.......................…)
..........||.................O…......`’•,
/’¯`’•,_||.............................../
_.’•.___.~...’`.......,’•._,.•’•,_..•’
.....’•.__,.•’•.,_.,.•’ ★
+*+., , .+*+., , .+*+., , .+*+., ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT ŻYCZĘ WSZYSTKIM GOTUJMOWICZOM ))

zmieniono 1 raz (ostatnio 20 gru 2011 09:09 przez kasiunia.1981)

Odp: : W trosce o miłą atmosferę na stronie

Szeryl23 ulzylo ci po wstawieniu mi siedmiu jedynek ?
Jestes zalosna ,ogarnij sie kobieto

Odp: Odp: Odp: : W trosce o miłą atmosferę na stronie

szeryl23
  • szeryl23

  • Posty: 4
  • Przepisy: 34
  • Artykuły: 0
bajtek napisał(a):

szeryl23 napisał(a):

śmieszy mnie wasza bezradność co wam to da że kogoś obgadacie no chyba że dzięki temu lepiej się poczujecie
nike wiem po cóż się tak bulwersować czyżby jakieś kompleksy
Buziolki miłego dnia wszystkim życzę

Mnie również śmieszy to, że ze zwykłego, zadanego pytania wyszło "coś takiego nieładnego, nieciekawego". Poczytaj swoje komentarze a wnioski nasuną się same. Życzę Ci miłego dnia i lepszego humorku

Wzajemnie!
Buziole

Odp: Odp: : W trosce o miłą atmosferę na stronie

bajtek
  • bajtek

  • Posty: 249
  • Przepisy: 52
  • Artykuły: 0
szeryl23 napisał(a):

śmieszy mnie wasza bezradność co wam to da że kogoś obgadacie no chyba że dzięki temu lepiej się poczujecie
nike wiem po cóż się tak bulwersować czyżby jakieś kompleksy
Buziolki miłego dnia wszystkim życzę

Mnie również śmieszy to, że ze zwykłego, zadanego pytania wyszło "coś takiego nieładnego, nieciekawego". Poczytaj swoje komentarze a wnioski nasuną się same. Życzę Ci miłego dnia i lepszego humorku

Odp: : W trosce o miłą atmosferę na stronie

szeryl23
  • szeryl23

  • Posty: 4
  • Przepisy: 34
  • Artykuły: 0
śmieszy mnie wasza bezradność co wam to da że kogoś obgadacie no chyba że dzięki temu lepiej się poczujecie
nike wiem po cóż się tak bulwersować czyżby jakieś kompleksy
Buziolki miłego dnia wszystkim życzę

Odp: Odp: Odp: : W trosce o miłą atmosferę na stronie

bajtek
  • bajtek

  • Posty: 249
  • Przepisy: 52
  • Artykuły: 0
zewa napisał(a):

bajtek napisał(a):

Oj.. rozpętałam wojnę przy tej ZUPCE FRANCUSKIEJ.... a zadałam tylko pytanie cytuję : "A to niby .......dlaczego FRANCUSKA Przecież składa się tylko z ziemniaków , warzyw i makaronu.........." koniec cytatu

Po pierwsze zadałaś pytanie i sama widziałaś jakie były odpowiedzi. Po drugie przepisy były bez ilości składników, więc należało je poprawić. O jakiej Ty wojnie piszesz ? A zresztą jak widać w komentarzach nadal jest chamsko. Więc wniosek wyciągnij sama.

Ewunia..... właśnie widzę, że teraz atakowane są komentarzami ... inne przepisy, ale już pozostawiam to BEZ KOMENTARZA.........

Odp: Odp: : W trosce o miłą atmosferę na stronie

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
bajtek napisał(a):

Oj.. rozpętałam wojnę przy tej ZUPCE FRANCUSKIEJ.... a zadałam tylko pytanie cytuję : "A to niby .......dlaczego FRANCUSKA Przecież składa się tylko z ziemniaków , warzyw i makaronu.........." koniec cytatu

Po pierwsze zadałaś pytanie i sama widziałaś jakie były odpowiedzi. Po drugie przepisy były bez ilości składników, więc należało je poprawić. O jakiej Ty wojnie piszesz ? A zresztą jak widać w komentarzach nadal jest chamsko. Więc wniosek wyciągnij sama.

Odp: : W trosce o miłą atmosferę na stronie

bajtek
  • bajtek

  • Posty: 249
  • Przepisy: 52
  • Artykuły: 0
Oj.. rozpętałam wojnę przy tej ZUPCE FRANCUSKIEJ.... a zadałam tylko pytanie cytuję : "A to niby .......dlaczego FRANCUSKA Przecież składa się tylko z ziemniaków , warzyw i makaronu.........." koniec cytatu

Odp: Odp: : W trosce o miłą atmosferę na stronie

-Natka-
  • -Natka-

  • Posty: 93
  • Przepisy: 110
  • Artykuły: 34
zewa napisał(a):

Natko, ale czasami nie da się zignorować. Poczytajcie proszę komentarze pod przepisem na pierogi. W składnikach nie ma mowy o ilości mąki, napisałam że proponuję przepis edytować i to zmienić. To co odpisała ? Że jak ktoś chce to może sobie wejść w google i zobaczyć jak się robi ciasto na pierogi. To po co wstawiła ten przepis, dla nabicia punktów ? Według mnie tak. Postawcie się w sytuacji osoby, która nie wie za wiele o gotowaniu i akurat robi pierogi i wpadnie w jej oczy ten przepis. I co wtedy ? A to że albo doda tej mąki za dużo, albo za mało. Cała praca i składniki na marne. Więc jak ktoś nie chce być tu dla przyjemności i dzielenia się swoją wiedzą kulinarną z innymi, to niech po prostu tu nie będzie i nie odpowiada na zadane pytania w tak niegrzeczny sposób.


Zewo! czytam na bieżąco wszystkie komentarze pod przepisami Szeryl23 i wiem co Ci odpowiedziała. Jestem takiego samego zdania co Ty i cieszę się, że z 9 przepisów, które wstawiła zostało tylko 3. Mam nadzieję, że szeryl wyciągnie jakieś wnioski z tego.
Pozdrawiam!

Odpowiedz na/ edytuj W trosce o miłą atmosferę na stronie