Konkurs Dafi! 24 Dzbanki do rozdania!

  • 15

Codziennie nowe pytanie na forum konkursowym. Codziennie 2 nagrody! Wszyscy uczestnicy dostają talony rabatowe!

         
ocena: 5/5 głosów: 6
Konkurs Dafi! 24 Dzbanki do rozdania!

Od 22 lipaca do 5 sierpnia (przez 2 tygodnie) będziemy na  wątku forum:

Tit! Tit! Codziennie Konkurs Dafi!!!! 24 dzbanki do rozdania!!!

zadawać jedno pytanie konkursowe w różnych godzinach. Przez 2 godziny od rozpoczęcia będziemy zbierać odpowiedzi. UWAGA: wątek na 2 godziny będzie znikał, ale odpowiedzi się będą zapisywać. Z góry ogłosimy która z kolei osoba (liczy się kolejność wpisów na serwerze), która udzieli prawidłowej odpowiedzi otrzyma nagrodę (na przykład 3 i 6).

Po 2 godzinach wątek w całości ukaże się waszym oczom i zobaczycie wszystkie wpisy oraz zostaną ogłoszeni zwycięzcy, którzy otrzymają dzbanek z filtrem Dafi.

Tak naprawdę to wszyscy będą zwycięzcami.

Każdy bowiem, kto udzieli w ciągu 2 godzin konkursu prawidłowej odpowiedzi dostanie talon upoważniający do 40% zniżki na zakup dowolnego dzbanka filtracyjnego w sklepie internetowym www.dafi.pl


Pozostałe osoby otrzymują - kupony rabatowe do sklepu - warunkiem jest prawidłowa odpowiedź.

Ale to jeszcze nie wszystko. Mamy 3 nagrody główne: dzbanek z zapasowymi wkładami i zestawem pojemników próżniowych za najlepsze hasło reklamowe dzbanków z filtrem Dafi.

Hasła można przez 2 tygodnie, czyli do 5 sierpnia przysyłać na adres konkurs@gotujmy.pl. Następnie zbierze się jury i wybierze 3 najlepsze hasła.

Życzę dobrej zabawy i powodzenia!

Sponsorem konkursu jest firma Formaster.