Konkurs - Podróż kulinarna z Hortex

  • 10

Zapraszamy do udziału w konkursie Hortex! Przygotuj potrawę inspirowaną kuchnią Ameryki Łacińskiej i wygraj Kitchen Aid w dowolnie wybranym kolorze lub inne atrakcyjne nagrody!

         
ocena: 4/5 głosów: 6
Konkurs - Podróż kulinarna z Hortex
fot. Fotolia

Udaj się w kulinarną podróż do Ameryki Łacińskiej, wykorzystując produkty Hortex! Rozsmakuj się w kuchni brazylijskiej, meksykańskiej i argentyńskiej. Zainspiruj się daniami charakterystycznymi dla tych kuchni, takimi jak tortilla, chili con carne, feijolada completa (gulasz z fasolą, mięsem wieprzowym, kiełbasą i innymi dodatkami), czy empanadas (pierożki z różnorodnymi farszami, przeważnie mięsnymi).

Zadanie konkursowe:
1. Przygotuj swoją propozycję potrawy inspirowaną kuchnią Ameryki Łacińskiej. Pokaż nam, jak w Twoim wydaniu wygląda meksykańska tortilla, brazylijski gulasz albo argentyńskie pierożki. Możesz też przygotować swoją wersję potrawy kuchni Ameryki Łacińskiej wykorzystując charakterystyczne dla niej składniki:

wołowina
ryby
owoce morza
kukurydza
ryż
czarna lub czerwona fasola
pomidory (czerwone i zielone)

2. Dodaj przepis. Pamiętaj, że Twoje danie musi zawierać mrożony produkt firmy Hortex.
3. Dodaj zdjęcie swojej potrawy. Przesłanie zdjęcia jest obligatoryjne.
4. Pamiętaj, że na zdjęciu powinien być widoczny mrożony produkt firmy Hortex, ale nie jest to wymagane.

Konkurs trwa do 1 lutego.

Wybieramy 6 laureatów. Nagroda główna to robot Kitchen Aid w wybranym przez zwycięzcę kolorze. Nagrody dodatkowe to noże uniwersalne Fiskars.

Uwaga dodatkowe wirtuale!

Po zakończeniu konkursu wszystkie przepisy konkursowe zostaną przeniesione do serwisu gotujmy.pl, więc autorzy tych przepisów otrzymają za nie wirtuale zgodnie z punktacją obowiązującą na serwisie.

Ponadto z przepisów konkursowych Podróże z Hortex powstaną książki kulinarne. Za każdy przepis, który znajdzie się w książce kulinarnej dodamy Wam 40 dodatkowych wirtuali.

                                                biorę udział