Konkurs - Skoncentruj się na smaku!

  • 14

Pochwal się przepisem na Zupę Pudliszkową! Wygraj zestaw śniadaniowy z porcelany od Villeroy & Boch, wazę do zupy, zaparzacz do espresso oraz termosy na lunch od marki Pudliszki!

         
ocena: 4/5 głosów: 5
Konkurs - Skoncentruj się na smaku!

Rok 2013 rozpoczął się na dobre, to idealny czas, aby postanowić sobie coś pysznego! Może warto urozmaicić rodzinny jadłospis i częściej podawać zupę? Może pomidorową – ulubioną zupę Polaków? Najlepiej jednak Zupę Pudliszkową, przyrządzaną na bazie koncentratu pomidorowego Pudliszki! 

 

Styczeń to miesiąc noworocznych postanowień. Jednym z nich może być urozmaicenie rodzinnego obiadu poprzez przygotowanie Zupy Pudliszkowej - częściej niż raz w tygodniu. Głównym składnikiem Zupy Pudliszkowej jest koncentrat pomidorowy Pudliszki, czyli bogate w likopen pomidory.

Koncentrat jest ich cennym źródłem, ponieważ 200 gram koncentratu pomidorowego Pudliszki zawiera aż 1,2 kilograma pomidorów. Likopen jest bardzo silnym przeciwutleniaczem, który zapobiega nowotworom i chorobom serca. Ludzki organizm nie potrafi sam wytworzyć tego związku i pozyskuje go z naszej codziennej diety z pomidorów, a najlepiej jest wchłaniany przez organizm właśnie w postaci ciepłej zupy.

Dietetycy zachęcają do jedzenia zup, ponieważ są źródłem witamin i mikroelementów. W zupie też dużo łatwiej można „przemycać” warzywa lub zdrowe dodatki, za którymi nie zawsze przepadają nasze pociechy.
Zobacz konkursowe przepisy >>> 

 

Nagrody: 

Za zajęcie I miejsca laureat otrzyma elegancką zastawę śniadaniową dla 4 osób. Za zajęcie II miejsca - wazę do zupy, natomiast za zajęcie III miejsca - zaparzacz do espresso.Dodatkowo wyróżnimy 8 osób, które otrzymają praktyczne termosy na lunch!

Jak wziąć udział w konkursie?

1. Dodaj 2 przepisy na Zupę Pudliszkową przyrządzoną na bazie koncentratu pomidorowego Pudliszki - jeden przepis na poniedziałek, a drugi na czwartek, wraz ze zdjęciami.

2. Polub profil Pudliszki - Mmm pycha! na Facebook.com

3. Możesz przesłać maksymalnie 4 przepisy (po 2 na każdy dzień), zwiększając tym samym swoje szanse na wygraną.

Konkurs trwa od 18 do 31 stycznia 2013 roku.

Z nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 3 najbardziej skoncentrowanych na smaku uczestników konkursu, których nagrodzimy porcelaną Villeroy&Boch. Dodatkowo wyróżnimy jeszcze 8 osób, które otrzymają praktyczne termosy na lunch!
 

UWAGA!

Przepisy konkursowe zamieszczamy po wejściu w kategorię: Konkurs - Skoncentruj się na smaku!, która została podzielona na podkategorię I. Zupa na poniedziałek i II Zupa na czwartek.

Pamiętajcie, że zgodnie z zadaniem konkursowym musicie zamieścić 2 różne przepisy na zupę: pierwszy w zakładce Zupa na poniedziałek, drugi w zakładce Zupa na czwartek.

Sponsorem konkursu jest:


Przed przystąpieniem do konkursu przeczytaj regulamin >>>