Odp: Gdzie na grzyby?

Moim zdaniem jeszcze zdecydowanie za wcześnie aby mówić o tegorocznych zbirach, no może poza kurkami czy pieczarkami, na grzyby oraz ich wysyp przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać około 2 tygodnie aż pogoda naprawdę dopisze. Mam nadzieje, że w tym roku będzie obficie

Odp: Nietypowe nalewki

Przyznam, że niektóre z podanych propozycji są naprawdę ciekawe, jak chociażby wspominana piernikówka czy nalewka miodowa, możesz wstawić przepis? Na pewno przyda się to wielu osobom na forum.

Odp: Drinki

  • Forum: Drinki

Na takie upały oraz pogodę jaka mamy teraz, polecam przede wszystkim orzeźwiające drinki, a wiec Mojito ze świeża miętą albo gin z tonikiem, na imprezach znakomicie się sprawdza i smakuje każdemu

Odp: Wino jako prezent

Minęło już trochę czasu, więc jeżeli wątek jest w dalszym ciągu aktualny, to może napiszesz na jakie wino ostatecznie padł wybór ? Bo z naszej strony możesz liczyć na pomoc i porady, zapraszamy serdecznie

Witam

  • Forum: Witam

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Bardzo się ciesze, iż mogę dołączyć do Waszego grona i postaram się spędzić ten czas miło i aktywnie, pomagając w wielu kwestiach.

Pozdrawiam.

Odp: Prezent kulinarny

Jeżeli prezent jest trafiony i spełni oczekiwania tej osoby to czemu nie, moim zdaniem jak najbardziej warto, najlepiej oczywiście jeżeli ta osoba interesuje się także kuchnią czy kulinariami.

Odp: Przechowywanie jajek

Nie wiem czy ktokolwiek zwrócił uwagę właśnie na ten fakt, ja akurat zawsze w pojemniku na jajka ustawiam je węższa stronę do góry, ale pytanie jakie ma to faktyczne znaczenie, możesz na ten temat napisać nieco więcej?

Odp: Drewniane noże  

A po co moczyć je w oleju? Szczerze mówiąc ot nie bardzo rozumiem, wystarczy dbać o ich czystość na bieżąco, olej może usuwać szczególnie trudne zabrudzenia, ale też nie widzę sensu aby trzymać w nim na co dzień drewniane noże.

Odp: Lodówka

Czyli warto szukać takiego 2w1 z opcją zamrażarki na dole, a jeżeli macie dosyć wysoką kuchnię to spokojnie uda się znaleźć dobry model lodówki spełniający Wasze wymagania. Jaki budżet posiadacie na ten cel?

Odp: Kubki termiczne

Teraz zimą taki kubek termiczny to prawdziwy hit i znakomicie sprawdza się podczas ujemnych temperatur, gdzie mam cały czas ciepłą kawę lub herbatę. Koszt jego zakupu to jakieś 50zł za taki już dobry kubek termiczny.