Drewniane noże  

Obserwuj wątek

Odp: Drewniane noże  

Kleoo
  • Kleoo

  • Posty: 9
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Może chodzi o to, że olej np. lniany stosuje się do impregnowania drewna. Powierzchnia drewnianej rączki byłaby pewnie wtedy bardziej zabezpieczona przed uszkodzeniami i pochłaniałaby mniej wilgoci.

Odp: Odp: Drewniane noże  

ciasteczka
KaapVino_pl napisał(a):

A po co moczyć je w oleju? Szczerze mówiąc ot nie bardzo rozumiem, wystarczy dbać o ich czystość na bieżąco, olej może usuwać szczególnie trudne zabrudzenia, ale też nie widzę sensu aby trzymać w nim na co dzień drewniane noże.


Czyli nie oszalałam Nie tylko ja uważam ten pomysł za śmieszny i bezsensowny. Czemu akurat olej? Pojęcia nie mam. 

Odp: Drewniane noże  

KaapVino_pl
A po co moczyć je w oleju? Szczerze mówiąc ot nie bardzo rozumiem, wystarczy dbać o ich czystość na bieżąco, olej może usuwać szczególnie trudne zabrudzenia, ale też nie widzę sensu aby trzymać w nim na co dzień drewniane noże.

Drewniane noże  

ciasteczka
Córka przyniosła dzisiaj do domu drewniane nożyki ( takie do rozsmarowywania masła na pieczywie - dostała od przyjaciółki, której tata robi takie różne cuda). Powiedzcie mi czy takie noże należy moczyć w oleju?! Pytam, bo z takim pomysłem wystrzeliła moja teściowa, która pech chciał akurat u nas była. Ja szczerze mówiąc nigdy o czymś takim nie słyszałam, ale może ktoś z Was coś na ten temat wie.

Odpowiedz na/ edytuj Drewniane noże