Przepisy wypróbowane i polecane

Polecam przepis na bułki z przepisu zewy:
https://gotujmy.pl/bulki-z-ziarnami-i-prazona-cebulka,przepisy,182570.html

Sa przepyszne
A to moje bułki upieczone dzisiaj, z przepisu zewy

Edytowanie przepisu po opublikowaniu na stronie

Czy można edytować swój przepis już po opublikowaniu na stronie ? Chciałam dodać zdjęcie kulebiaka po przekrojeniu bo dopiero w Święta go jedliśmy a nie umiem znaleźć żadnej wtyczki zeby go edytować... z góry dziękuje za odpowiedz

Odp: Gotujmy z Nagrodami

Próbuje zamówić sobie nagroda za wirtuale, cały czas pojawia mi się komunikat ze podaje nieprawidłowy format kodu pocztowego.... czy te nagrody które widnieją są już zarezerwowane ? Dziwne, ze nie mogę zamówić ani jednej nagrody....

Konkursy, superprzepisy i przepisy

Jestem użytkowniczką tego portalu od dłuższego czasu, z rożnych przyczyn miałam trochę przerw.
Dlatego chciałam się zapytać, czy zmieniły się w jakiś sposób zasady.
Czy ktoś, kto mieszka za granica może brav udział w konkursach, czy wogole warto się starać ?
Chciałam się tez zapytać jakimi argumentami się kierujecie przyznając przepisom tytuł super przepisu? Bo tez nie wiem, czy warto się starać.
Mam wrażenie, ze moje przepisy staja się tutaj niezauważalne i chciałabym wiedzieć dlaczego ? Może chodzi o to, ze mam jakieś niewygodne poglądy ? A może , ze nie mieszkam w Polsce? Może brzydkie zdjęcia robię ? Za mało się staram ?
Jak to jest, ze tort , który zrobiłam z nietuzinkowa masa rabarbarowa i ozdobami zabarwionymi naturalnymi przyprawami umknął uwadze moderatorów ? A przepis na ciasto czekoladowe z wiśniami dostał tytuł super przepisu ? Czy przepisy są czytane czy tylko przyznaje się wyróżnienia za osobę ? Bo naprawdę nie wiem czy warto się starać...Z góry dziękuję za odpowiedz.

Odp: Odp: Przepisy wypróbowane i polecane

...ale tutaj wstawiamy przepisy już wypróbowane a nie takie na które mamy ochotę

Odp: Cześć

Witaj