Magda :)

Odp: Odp: Konkursy na Gotujmy


Swoja drogą przy konkursie „Słodki wypiek” zdjęcia dodają praktycznie tylko nowi użytkownicy. Może warto pokazać im, że „stara gwardia” też ma coś do powiedzenia? Zapewniam, że przy wyborze zwycięskiego zdjęcia przez przedstawicieli redakcji wszystkie zmienne będą brane pod uwagę...


[/quote]
Może warto pokazać im, że „stara gwardia” też ma coś do powiedzenia? ---podpisuje się pod tym zdaniem obiema rękami i nogami, do roboty dziewczyny

Odp: Odp: Konkursy na Gotujmy

Bernadetta napisał(a): Ja czekam na zdjęcia starych i wiernych użytkowników i trzymam za nich qciuki Choć uwielbiam Buddy-ego i na rzęsach bym stanęła, aby móc Go kiedyś poznać, to ten konkurs odpuszczam, bo nawet, gdyby jakimś cudem mi się udało, to nie miałabym z kim dziecka zostawić, a do bagażu podręcznego już mi się nie zmieści I również żałuję, że nasze Kochane Moderatorki nie mogą brać udziału w tych konkursach, ale nasunął mi się mały pomysł.... Nie lubię konkursów na lajki, ale może by tak zorganizować taki tylko dla naszej Trójcy z jakąś ekstra nagrodą (bo przecież odwalają kawał dobrej roboty !) i pozostali użytkownicy głosowaliby motywowując dlaczego na tę, a nie inną, oddają swój głos ? Nie wiem, czy składnie to napisałam, ale tak sobie głośno teraz myślę...

Beradetto, miło że myślicie o nas , ale ja też nie lubię konkursów na lajki, więcej z nich szkody niż pożytku Co do udziału w konkursach na gotujmy przez nas ( Moderatorki) Kołczu świetnie wytłumaczył i ja to przyjmuję z pokorą i rozumiem doskonale Tak nawiasem mówiąc do "słodkich wypieków" nawet bym się nie pchała, nie mam takiego zacięcia cukierniczego, ale trzymam kciuki za "uczestników"

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

monikaT83 napisał(a): Witam witam
wczoraj wstawiłam przepis na sałatkę brokułową z innymi warzywami świeżymi i nie dostałam dodatkowych punktów. tak się zastanawiam czemu? to wina jajka i składników czy jak? Z góry dzięki za odpowiedź
Piękna wiosenna sałatka, pkt dodane

Odp: Odp: Konkursy na Gotujmy

Babciagramolka napisał(a): Dziewczyny - za to że o nas ( Moderatorkach) pomyślałyście stawiam oryginalny angielski tort.
To tort ślubny mojej córci - podobno ma symboliczne znaczenie.
W środku pod masą cukrową coś w rodzaju wilgotnego piernika nasączonego alkoholem z potworną ilością bakalii. Ci co znają Christmas Pudding będa wiedzieli co to za smak.

Kształty są inne - tu był wybrany ,,Kapelusz Królowej"- za dużo tego zjeść się nie da ale wyglada fajnie. Częstujcie się
Cudowny ten tort, ja niestety nie mam nic oprócz słowa Dziękuję , nawet nie wiecie ile radości sprawiły mi Wasze słowa I są ważniejsze od konkursu

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Konczi, cebula się zalicza, ale nie może być tylko jedno warzywo w przepisie

Konczi napisał(a): kołczu napisał(a): Konczi, dodałem właśnie zaległe punkty

Konczi napisał(a): witam, zgodnie z wytycznymi dodałam ponownie zdjęcia do przepisów które zostały usunięte i nadal mam po 5 pkt proszę o sprawdzenie
https://gotujmy.pl/kurczak-po-chinsku-na-warzywach,przepisy,187781.html
https://gotujmy.pl/ruskie-pierozki-wg-konczi,przepisy,187795.html
https://gotujmy.pl/cebulowa-zapiekanka-z-bagietkami-i-serem,przepisy,187800.html


bardzoooo dziękuję - już miałam nawiedzać Cię na pw

a jeszcze cóż tą cebulą? zalicza się do premiowanych ?
Proszę o sprawdzenie
https://gotujmy.pl/cebulowa-zapiekanka-z-bagietkami-i-serem,przepisy,187800.html


Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

superbaba4 napisał(a): Nie wiem do kogo pisać, więc napiszę tutaj. Dodałam dzisiaj przepis z 2 opisanymi zdjęciami, a pkt naliczono mi za przepis z 1 zdjęciem .
Dlaczego ?
Odpowiedź znajdziesz na PW, dopiero wysyłam wiadomości po skończonym dyżurze

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Konczi napisał(a): witam, zgodnie z wytycznymi dodałam ponownie zdjęcia do przepisów które zostały usunięte i nadal mam po 5 pkt proszę o sprawdzenie
https://gotujmy.pl/kurczak-po-chinsku-na-warzywach,przepisy,187781.html
https://gotujmy.pl/ruskie-pierozki-wg-konczi,przepisy,187795.html
https://gotujmy.pl/cebulowa-zapiekanka-z-bagietkami-i-serem,przepisy,187800.html

Nie minęło 24 godziny od dodania przepisu i edycji więc powinno naliczyć, napisz do kołczu w tej sprawie, ja nie mogę pomóc

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

2milutka napisał(a): https://gotujmy.pl/surowka-witaminka-wg-2milutka,przepisy,187865.html
dlaczego nie dostałam dodatkowych punktów?
Przez ogórki małosolne Mają być wszystkie warzywa świeże, nie ze słoika, puszki itp