Konkursy na Gotujmy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Konkursy na Gotujmy

Kocham_cukerky
Dziekuje Zbysiowa :-)


p.a. Misiu14 - ja wiem o kim piszesz...mnie tez osobiscie dziwi takie dziecinne zachowanie. ALe to jeszcze nic - jeszcze gorsze bylo zachowanie na fb - widzialyscie te posty pod niektorymi zdjeciami? to pisala ta sama osoba tylko z firmowego profilu....no ja przepraszam , ale zenada to mało powiedziane. Ewidentnie ktoś nie umie przegrac i tyle.

ja juz to pisalam na fb - mi moze sie nie podobac zwyciezki tort - moge miec swoje zdanie - ale zachowam je dla siebie. Bo chyba tak wypada? Pogratulowac i życ dalej ;-)
To komisja decyduje - nie musza sie nikomu tlumaczyc ze swojego wyboru i koniec kropka.Ktorego tortu by nie wybrali zawsze ktos bylby niezadowolony. Statowalo okolo 30 osob - od poczatku wiadomo bylo, ze wyga jedna - każdy liczyl sie, ze moze przegrac.....no chyba, ze jest sie tak pewnym siebie, ze z góry się zakłada, że pokona wszystkich. ;-)






zbysiowa napisał(a):

Będzie nam bardzo miło

Kocham_cukerky napisał(a):

WItajcie,
Poniekąd rozumiem Wasze argumenty. Czujecie sie związane z tym miejscem mocno i jako stałe bywalczynie czujecie sie krzywdzone, gdy pojawia sie ktos nowy i ewentualnie zgarnia nagrode.

Z drugiej jednak strony nie każdy nowy na forum przyszedl tu tylko po nagrode....i troche jest krzywdzace to co piszecie.

Ja dowiedzialam sie o konkursie na tort uk i tak trafilam tu - wczesniej nie wiedzialam o tym miejscu. Jak juz się pojawiłam spodobało mi się i mam nadzieje zostac i wnosic cos od siebie. Oczywiscie jesli sie zgodzicie.



Pozdrawiam


Odp: Odp: Konkursy na Gotujmy

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
Będzie nam bardzo miło

Kocham_cukerky napisał(a):

WItajcie,
Poniekąd rozumiem Wasze argumenty. Czujecie sie związane z tym miejscem mocno i jako stałe bywalczynie czujecie sie krzywdzone, gdy pojawia sie ktos nowy i ewentualnie zgarnia nagrode.

Z drugiej jednak strony nie każdy nowy na forum przyszedl tu tylko po nagrode....i troche jest krzywdzace to co piszecie.

Ja dowiedzialam sie o konkursie na tort uk i tak trafilam tu - wczesniej nie wiedzialam o tym miejscu. Jak juz się pojawiłam spodobało mi się i mam nadzieje zostac i wnosic cos od siebie. Oczywiscie jesli sie zgodzicie.



Pozdrawiam

Odp: Konkursy na Gotujmy

Kocham_cukerky
WItajcie,
Poniekąd rozumiem Wasze argumenty. Czujecie sie związane z tym miejscem mocno i jako stałe bywalczynie czujecie sie krzywdzone, gdy pojawia sie ktos nowy i ewentualnie zgarnia nagrode.

Z drugiej jednak strony nie każdy nowy na forum przyszedl tu tylko po nagrode....i troche jest krzywdzace to co piszecie.

Ja dowiedzialam sie o konkursie na tort uk i tak trafilam tu - wczesniej nie wiedzialam o tym miejscu. Jak juz się pojawiłam spodobało mi się i mam nadzieje zostac i wnosic cos od siebie. Oczywiscie jesli sie zgodzicie.



Pozdrawiam

Odp: Odp: Odp: Odp: Konkursy na Gotujmy

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
Konkurs dobiegł końca...emocje opadły....mam nadzieje tylko, że admini czy też właściciel strony wyciągnie wnioski na przyszłość....nie mam nic przeciwko nowym użytkownikom ale startowanie w konkursie tylko po to aby wygrać jest żenujące....
użytkownik ten nie umie przegrywać.....bo po ogłoszeniu wyników zlikwidował konto.....właściwie nie ma w tym nic nadzwyczajnego ......tylko po co ta osoba zakłada w tym samym dniu nowe konto z tym samym nickiem, z tym samym zdjęciem profilowym.....i umieszcza jeden post.....nie z gratulacjami.....no cóż przegrywać trzeba umieć i mam nadzieję, że na stronie przybyło kilka osób które zechcą się podzielić przepisami na torty w stylu angielskim od podstaw....tzn. od pieczenia biszkoptu, poprzez jego formowanie , krem i dekorowanie....no i ilość składników bo samo wstawianie gotowego tortu nie wiele daje...to można znaleźć w wyszukiwarce...

Odp: Odp: Odp: Konkursy na Gotujmy

monikaT83
  • monikaT83

  • Posty: 145
  • Przepisy: 1371
  • Artykuły: 6
ja myślę i myślę o tym czy wziąć udział bo znając mojego pecha w szczęściu to gdyby mi się udało zdobyć główną to i tak nie mogłabym jechać bo z moim Babeczkami nie miałabym co zrobić. Chyba że można oddać nagrodę komuś innemu ?a sobie zostawić satysfakcję z tego że przepis został zauważony

Odp: Odp: Odp: Odp: Konkursy na Gotujmy

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
Buniu, gdyby można wysłać Wam kawałek tortu....a nie wirtualnie...
Jestem jak najbardziej za karteczką
Szkoda, że moderatorki nie mają równych szans...
Czy po zakończonym konkursie będzie można dodać przepisy słodkości konkursowych na gotujmy lub inne strony?

zmieniono 1 raz (ostatnio 10 kwi 2013 11:27 przez misia14)

Odp: Odp: Odp: Konkursy na Gotujmy

Babciagramolka
zbysiowa napisał(a):

Bernadetta napisał(a):

Ja czekam na zdjęcia starych i wiernych użytkowników i trzymam za nich qciuki Choć uwielbiam Buddy-ego i na rzęsach bym stanęła, aby móc Go kiedyś poznać, to ten konkurs odpuszczam, bo nawet, gdyby jakimś cudem mi się udało, to nie miałabym z kim dziecka zostawić, a do bagażu podręcznego już mi się nie zmieści I również żałuję, że nasze Kochane Moderatorki nie mogą brać udziału w tych konkursach, ale nasunął mi się mały pomysł.... Nie lubię konkursów na lajki, ale może by tak zorganizować taki tylko dla naszej Trójcy z jakąś ekstra nagrodą (bo przecież odwalają kawał dobrej roboty !) i pozostali użytkownicy głosowaliby motywowując dlaczego na tę, a nie inną, oddają swój głos ? Nie wiem, czy składnie to napisałam, ale tak sobie głośno teraz myślę...


Beradetto, miło że myślicie o nas , ale ja też nie lubię konkursów na lajki, więcej z nich szkody niż pożytku Co do udziału w konkursach na gotujmy przez nas ( Moderatorki) Kołczu świetnie wytłumaczył i ja to przyjmuję z pokorą i rozumiem doskonale Tak nawiasem mówiąc do "słodkich wypieków" nawet bym się nie pchała, nie mam takiego zacięcia cukierniczego, ale trzymam kciuki za "uczestników"


Dziewczyny jesteście ukochane ale zgadzam się ze zbysiową- żadnych lajków między nami .Bo to tylko kwasy może wywołać. Postawicie wirtualną kawę i ciacho i będziemy kwita - a ja dołożę i to nie tylko Moderatorkom.

A co do karteczek ( i to we wszystkich konkursach) to jestem za na 1000 %

Odp: Odp: Konkursy na Gotujmy

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8

Swoja drogą przy konkursie „Słodki wypiek” zdjęcia dodają praktycznie tylko nowi użytkownicy. Może warto pokazać im, że „stara gwardia” też ma coś do powiedzenia? Zapewniam, że przy wyborze zwycięskiego zdjęcia przez przedstawicieli redakcji wszystkie zmienne będą brane pod uwagę...


[/quote]
Może warto pokazać im, że „stara gwardia” też ma coś do powiedzenia? ---podpisuje się pod tym zdaniem obiema rękami i nogami, do roboty dziewczyny

Odp: Odp: Konkursy na Gotujmy

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
Bernadetta napisał(a):

Ja czekam na zdjęcia starych i wiernych użytkowników i trzymam za nich qciuki Choć uwielbiam Buddy-ego i na rzęsach bym stanęła, aby móc Go kiedyś poznać, to ten konkurs odpuszczam, bo nawet, gdyby jakimś cudem mi się udało, to nie miałabym z kim dziecka zostawić, a do bagażu podręcznego już mi się nie zmieści I również żałuję, że nasze Kochane Moderatorki nie mogą brać udziału w tych konkursach, ale nasunął mi się mały pomysł.... Nie lubię konkursów na lajki, ale może by tak zorganizować taki tylko dla naszej Trójcy z jakąś ekstra nagrodą (bo przecież odwalają kawał dobrej roboty !) i pozostali użytkownicy głosowaliby motywowując dlaczego na tę, a nie inną, oddają swój głos ? Nie wiem, czy składnie to napisałam, ale tak sobie głośno teraz myślę...


Beradetto, miło że myślicie o nas , ale ja też nie lubię konkursów na lajki, więcej z nich szkody niż pożytku Co do udziału w konkursach na gotujmy przez nas ( Moderatorki) Kołczu świetnie wytłumaczył i ja to przyjmuję z pokorą i rozumiem doskonale Tak nawiasem mówiąc do "słodkich wypieków" nawet bym się nie pchała, nie mam takiego zacięcia cukierniczego, ale trzymam kciuki za "uczestników"

zmieniono 1 raz (ostatnio 10 kwi 2013 10:55 przez zbysiowa)

Odp: Odp: Konkursy na Gotujmy

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Bernadetta napisał(a):

Ja czekam na zdjęcia starych i wiernych użytkowników i trzymam za nich qciuki Choć uwielbiam Buddy-ego i na rzęsach bym stanęła, aby móc Go kiedyś poznać, to ten konkurs odpuszczam, bo nawet, gdyby jakimś cudem mi się udało, to nie miałabym z kim dziecka zostawić, a do bagażu podręcznego już mi się nie zmieści I również żałuję, że nasze Kochane Moderatorki nie mogą brać udziału w tych konkursach, ale nasunął mi się mały pomysł.... Nie lubię konkursów na lajki, ale może by tak zorganizować taki tylko dla naszej Trójcy z jakąś ekstra nagrodą (bo przecież odwalają kawał dobrej roboty !) i pozostali użytkownicy głosowaliby motywowując dlaczego na tę, a nie inną, oddają swój głos ? Nie wiem, czy składnie to napisałam, ale tak sobie głośno teraz myślę...


Świetny , bardzo dobry pomysł, jestem za

Odpowiedz na/ edytuj Konkursy na Gotujmy