Magda :)
Odp: Sklepy internetowe - ankieta
- Forum: Sklepy internetowe - ankieta
1. Jakich produktów o tematyce kulinarnej najczęściej szukasz w sklepach internetowych?
Często przeglądam oferty sklepów internetowych.
Szukam "fikusnych" foremek, filiżanek, talerzyków, przy prawników, miseczek, kubków, pater, łopatek do ciasta, mleczników, cukiernic i innych kuchennych gadżetów, oczywiście w przystępnych cenach.
Przypraw których nie mogę kupić na miejscu, słodzików naturanych, czasami barwników i gotowych ozdób.
Sprzęt AGD także, np maszynki do wypieku ciasteczek itp
Książki kulinarne nazbyt często
2. Jakie produkty o tematyce kulinarnej byłabyś/byłbyś skłonna/skłonny kupić przez sklep internetowy?
Na pewno książki, sprzęt AGD, przyprawy, dobre gatunki kawy czy herbaty,rozmaite gadżety..foremki, foremeczki, wykrawacze, przybory do ozdabiania potraw itp

Odp: Tu zgłaszamy problemy
- Forum: Tu zgłaszamy problemy
U mnie już tez w porządku
Odp: Złośliwy adres URL
- Forum: Złośliwy adres URL
U mnie ok, antywirus cichutko
Odp: Konkurs - Wielkanocna pisanka
Świetne nagrody
Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy
- Forum: Tu zgłaszamy problemy
renatka1 napisał(a): Mam pytanie do kogo mogę się zwrócić w sprawie zamówionej nagrody, pisałam już na meil redakcja ale nie dostałam odpowiedzi?
Spróbuj wysłać jeszcze raz, lub napisz bezpośrednio do kołczu lub zozolek.
Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: A co lubicie do Kawusi??
- Forum: A co lubicie do Kawusi??
misia5 napisał(a): zbysiowa napisał(a): misia5 napisał(a): A to inne czekoladki również Wielkanocne
Normalnie szczęka na podłodze

! Rewelacja, chyba zamówię parę
))
Proponuję zrobić to teraz, bo później będzie mi ciężko znaleźć chwilę wolną
Wiem, wiem
) Mam nadzieję że zdążę hihi
Odp: Odp: Odp: Odp: A co lubicie do Kawusi??
- Forum: A co lubicie do Kawusi??
misia5 napisał(a): A to inne czekoladki również Wielkanocne
Normalnie szczęka na podłodze

! Rewelacja, chyba zamówię parę
))
Odp: Odp: Przepisy wypróbowane i polecane
Netka napisał(a): Polecam te ciasteczka różycki, są pyszne
Ja co prawda użyłam margaryny ale to wciąż ten sam przepis 
https://gotujmy.pl/kruche-rozyczki-z-marmolada,przepisy,184388.html
Wyglądają bardzo zachęcająco
Odp: Odp: Chwalimy się;
- Forum: Chwalimy się;
misia5 napisał(a): A tu dzieło mojej pociechy. Od razu widać, że czekolady było za mało, bo widać przez nią nadzienie. Ta z wgłębieniem wyjęta była po około 30 minutach i dlatego zostało to wgłębienie
Najważniejsze jednak było to, że zrobiła je całkiem sama. Jedynie z nadzieniem jej trochę pomogłam, bo przy gazie wolę jej samej nie zostawiać
Rośnie mała pralinka, słodziutka
Odp: Odp: Chwalimy się;
- Forum: Chwalimy się;
Netka napisał(a): i jeszcze
Netko, jestem pod wrażeniem, gratuluję
)