Kategoria promowana - lipiec

  • 5

Od 1 do 31 lipca dodatkowo promujemy - 10 punktami - przepisy zawierające w swoim składzie świeże jagody, porzeczki, maliny, a także bób, cukinię i kalafior. Zachęcamy Was do przygotowania smacznych dań, w których wymienione lipcowe owoce i warzywa odegrają główną rolę. Pamiętajcie, że dodatkowe wirtuale możecie wymieniać na nagrody!

         
ocena: 5/5 głosów: 5
Kategoria promowana - lipiec
fot. Fotolia

Dla niewtajemniczonych wyjaśniamy zasady: każdy kto doda własnoręcznie przygotowany przepis z przynajmniej jednym zdjęciem, zaliczający się do wymienionych kategorii dostanie dodatkowo 10 wirtuali.

Oto składniki, dzięki którym zdobędziecie więcej wirtuali wymiennych na nagrody. Zobaczcie listę nagród >>>

I. Świeże jagody
II. Świeże porzeczki w wybranym kolorze
III. Świeże maliny

jagodyporzeczkimaliny

                                                     
Zobaczcie przepisy na pyszności z jagodami, porzeczkami i malinami >>>

IV. bób
V. cukinia
VI. kalafior

bóbcukiniakalafior
                                                     

Zobaczcie przepisy na dania z bobem, cukinią i kalafiorem >>>

Przypominamy, że do kategorii promowanej zaliczone zostaną tylko przepisy ze zdjęciem i takie, w których świeże jagody, porzeczki, maliny, bób, cukinia lub kalafior są składnikami, które odgrywają istotną rolę w całym daniu. Do kategorii nie zostaną zaliczone kompoty z jagód, porzeczek i malin, owoce z bitą śmietaną lub sosem oraz propozycje, w których jagody, porzeczki, maliny, bób, cukinia lub kalafior zostaną użyte np. do dekoracji potrawy.

Kategoria promowana obowiązuje od 1 do 31 lipca.

Wirtuale dodają moderatorki zaznaczając przepisowi kategorię promowaną. Jeśli Twój przepis powinien zaliczać się do kategorii w tym miesiącu, a na twoim koncie wirtuali nie pojawiła się informacja, to o dodanie przepisu z kategorii promowanej trzeba się upomnieć pisząc do Babciagramolka, misia5 lub Zbysiowa lub w ostateczności do zozolek lub Magdalenaa.