Konkurs - Podróż kulinarna z Hortex

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu Hortex! Tym razem tematem przewodnim jest kuchnia polska. Przygotuj potrawę inspirowaną kuchnią polską i wygraj Kitchen Aid w dowolnie wybranym kolorze lub inne atrakcyjne nagrody!

         
ocena: 5/5 głosów: 4
Konkurs - Podróż kulinarna z Hortex
fot. Fotolia

Kuchnia polska pełna jest pysznych i wyrazistych smaków. Jej szczególnym skarbem są kuchnie regionalne, które w znacznym stopniu przyczyniają się do urozmaicenia polskiego menu.

Rozsmakuj się w kuchni w kaszubskiej, mazowieckiej, śląskiej i wielkopolskiej. Zainspiruj się daniami charakterystycznymi dla tych kuchni, takimi jak plince, rejbak czy wodzionka. Weź udział w konkursie i dodaj swój przepis!

Zadanie konkursowe:

1. Przygotuj potrawę inspirowaną kuchnią polską (kaszubską, mazowiecką, śląską lub wielkopolską). Pokaż nam, jak w Twoim wydaniu wyglądają flaczki po warszawsku, kaszubskie plince czy wielkopolskie pyry z gzikiem. Podziel się przepisem na inne danie charakterystyczne dla tych kuchni.

2. Dodaj przepis. Pamiętaj, że Twoje danie musi zawierać mrożony produkt firmy Hortex.

3. Dodaj zdjęcie swojej potrawy. Przesłanie zdjęcia jest obligatoryjne.

4. Pamiętaj, że na zdjęciu powinien być widoczny mrożony produkt firmy Hortex, ale nie jest to wymagane.

kuchnia polska
Zdjęcie: Fotolia

Konkurs trwa do 28 lutego.

Wybieramy 6 laureatów. Nagroda główna to robot Kitchen Aid w wybranym przez zwycięzcę kolorze. Nagrody dodatkowe to noże uniwersalne Fiskars.

Uwaga dodatkowe wirtuale!

Po zakończeniu konkursu wszystkie przepisy konkursowe zostaną przeniesione do serwisu gotujmy.pl, więc autorzy tych przepisów otrzymają za nie wirtuale zgodnie z punktacją obowiązującą na serwisie.

Ponadto z przepisów konkursowych Podróże z Hortex powstaną książki kulinarne. Za każdy przepis, który znajdzie się w książce kulinarnej dodamy Wam 40 dodatkowych wirtuali.