Konkurs - Powrót do szkoły

  • 3

Lada dzień uczniowie wracają do szkół. My szukamy dla nich przepisu na najlepsze drugie śniadanie. Do wygrania super zestawy do dekoracji babeczek!

         
ocena: 4/5 głosów: 4
Konkurs - Powrót do szkoły

Wakacje się kończą, uczennice i uczniowie pełni energii wracają do klas już pierwszego września. Ci z nas, których dzieciaki wracają do szkoły wiedzą, jak ważne jest drugie śniadanie. Ci z nas, którzy dzieci nie mają na pewno pamiętają - drugie śniadanie to ładunek energii, który pomaga przetrwać trudny dzień pełen bardziej i mniej ciekawych lekcji.

W konkursie "Powrót do szkoły" szukamy przepisu na idealne drugie śniadanie! Co warto wziąć pod uwagę? Takie śniadanie musi być pożywne, dawać niezbędną energię, powinno być apetyczne i kolorowe. Co również ważne - musi być na tyle trwałe, że wytrzyma drogę do szkoły, wygodne w przechowywaniu i oczywiście - super smaczne!
                 
Konkurs trwa od 29 sierpnia do 15 września. Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej 19 września.Żeby wziąć udział w konkursie trzeba dodać przepis z minimum 2 zdjęciami do kategorii "Konkurs - Powrót do szkoły"oraz do jeszcze jednej, innej kategorii. Przepisy, które nie będąmiały zaznaczone minimum dwóch kategorii nie będą brały udziału wkonkursie. Jedna osoba może dodać 4 przepisy.

Nagrody nagrody!

Do wygrania są 3 zestawy do zdobienia babeczek CupCake Deko-Set firmy Birkmann. Każdy zestaw to 48 elementów - 24 papilotki, 12 ozdobnych "fartuszków" na babeczki i 12 flag z miejscem na własny napis. Wszystkie zestawy to modne w tym sezonie połączenie brązu z różem.