Konkurs Słodki wypiek inspirowany Wielką Brytanią

  • 18

Weź udział w konkursie i wygraj wyjazd wraz z osobą towarzyszącą do Londynu na spotkanie z Buddym Valastro!

         
ocena: 5/5 głosów: 7
Konkurs Słodki wypiek inspirowany Wielką Brytanią
Zadanie konkursowe:

Przygotuj słodki wypiek inspirowany Wielką Brytanią i sfotografuj go. Podziel się swoim talentem cukierniczym i prześlij nam zdjęcie swojego arcydzieła. Do wygrania wycieczka do Londynu dla dwóch osób na spotkanie z jednym z najsłynniejszych cukierników świata – Buddym Valastro!

  

Buddy Valastro – prowadzący program „Słodki biznes” na antenie TLC, zaskakuje widzów swoją wyobraźnią i talentem do tworzenia niesamowitych ciast. W najnowszym sezonie programu „Słodki biznes” mistrz stawia czoła zamówieniom na nietypowe wypieki, takim jak: działająca winda, rzeczywistych rozmiarów worek bokserski, ważąca 100 kg, poruszająca się karuzela oraz replika Statuy Wolności. Buddy nie tworzy zwykłych ciast, on tworzy słodkie dzieła sztuki!Niezwykły Buddy jest szefem cukierni Carlo`s City Hall Bake Shop w Hoboken w New Jersey. Bohater robi wszystko, aby spełnić marzenie swojego zmarłego ojca i uczynić z Carlo`s Bake Shop niedoścignioną markę na rynku cukierniczym. W skład zespołu profesjonalnych i doświadczonych fachowców wchodzą jego matka, cztery starsze siostry i trzech szwagrów. Poza talentem cukierniczym Buddy niejednokrotnie musi wykazać się zdolnościami menadżerskimi, a także cierpliwością wobec rodziny. Jego najnowsze zmagania oraz dzieła sztuki, które tworzy z ciasta i kremów, można zobaczyć w programie „Słodki biznes”, na TLC.Jeśli chciałbyś pochwalić się swoimi zdolnościami cukierniczymi i wygrać wycieczkę do Londynu oraz spotkanie z Buddym, przygotuj słodki wypiek inspirowany Wielką Brytanią i podziel się na forum jego zdjęciem!

Konkurs trwa od 3 do 14 kwietnia 2013 roku. Każdy uczestnik może zgłosić dowolną ilość propozycji konkursowych.

Nagrody:

Zwycięzca konkursu wraz z osobą towarzyszącą wyjedzie na wycieczkę do Londynu i spotka się z jednym z najsłynniejszych cukierników świata – Buddym Valastro – prowadzącym program „Słodki biznes”!

Wylot do Londynu planowany jest na 26 kwietnia rano (z Warszawy), a powrót - 27 popołudniu!

Koniecznie zapoznajcie się z regulaminem konkursu! >>>