KONKURS: Zdrowe dania do odchudzania!

  • 15

Po szaleństwach świątecznych czas na Noworoczne postanowienia. Większość z nas chciałaby mądrze się odżywiać zamiast obżerać. Ale to takie trudne.

         
ocena: 4/5 głosów: 4
KONKURS: Zdrowe dania do odchudzania!

Jeśli macie wypróbowane patenty na dania smaczne, zdrowe i nietuczące, podzielcie się nimi. Jest okazja – ogłaszamy  konkurs na „Zdrowe dania do odchudzania”.

Do końca stycznia 2010 r. każdy użytkownik Gotujmy.pl ma szansę na wygranie jednej z 10 książek pt. ”Kuchnia i medycyna”, autorstwa Juliana Aleksandrowicza i Ireny Gumowskiej. Znajdziecie w niej ciekawe informacje jak jeść i co jeść by zapobiegać kłopotom zdrowotnym. Jest to tytuł pod patronatem portalu Gotujmy.pl.

Książki czekają na 10 osób, które w okresie od 3 stycznia 2010 r. do 31 stycznia 2010 r. dodadzą najciekawsze przepisy w kategorii: dania dietetyczne.

W konkursie są brani pod uwagę wyłącznie użytkownicy, którzy dodadzą w okresie trwania  konkursu min. 5 przepisów właśnie z tej kategorii.

Przepisy oceniać mogą wszyscy zalogowani użytkownicy, nie tylko uczestnicy konkursu, wystarczy wejść w przepis i kliknąć po prawej stronie pod oceń przepis wybraną ocenę 1-5. Liczy się suma zebranych punktów.

Wielka prośba do osób oceniających przepisy: starajmy się oceniać te receptury, które wydają się wam najsmaczniejsze i najlepiej nadające się do diety odchudzającej!!!!

Każdy z dodanych przepisów będzie oceniany przez użytkowników serwisu do końca 31 stycznia 2010 r. - i na tej podstawie powstanie ranking konkursowy.

Do rankingu wchodzi się automatycznie po dodaniu 5-ciu przepisów z kategorii: dania dietetyczne.

Uwaga!

Nagradzamy 10 kolejnych osób z najlepiej ocenionymi przepisami w kategorii: kuchnia dietetyczna. Jedna osoba może dostać tylko jedną nagrodę.

Tutaj zobacz aktualny ranking.

Powodzenia!
Redakcja Gotujmy.pl