Odp: co dzisiaj na obiad?

Kulki mięsne (wieprzowe), młode ziemniaki, mizeria, młoda kapusta gotowana w ćwiartkach polana masłem z tartą bułką, kompot z rabarbaru.

Odp: Koko, koko EURO spoko....:)))

A ja myślę, że ta przaśna piosenka się sprawdzi. Już ją wszędzie słyszę...nawet przedszkolaki ją śpiewają

Odp: Odp: Odp: Odp: Dzień bez stanika

misia5 napisał(a): To i ja się od świętowania dołączę


To ja proszę o adres

Odp: Odp: Odp: Odp: Dzień bez stanika






Czytaj poniżej

Odp: Odp: Dzień bez stanika

Babciagramolka napisał(a): Bez stanika i bez bluzki czy samo bez stanika Bo jak to drugie to czemu nie - w domu siedzę - upał jest , nikt mnie nie widzi - nawet na balkon w ramach świętowania mogę wyjść

A jak wysoko ten balkon? I czy z dołu go widać?....

Odp: Odp: Dzień bez stanika

Ankha napisał(a): A jak Wam powiem,że wczoraj był "Dzień bez prezerwatywy"..

Cholera czemu nikt mi nie powiedział?

Odp: co dzisiaj na obiad?

U mnie młode polskie pyreczki "orzeszki" z koperkiem, jajko sadzone i kefir...(zdjęcia nie robiłem bo danie tak proste i znane, że robienie zdjęcia mijało się z celem)

Odp: Fasolka szparagowa - OPUS DEO

Dziś widziałem pierwszą (podobno gruntową) ....jednak cena powala... 36 zł/kg. Chętnych do kupna nie było