Wesoła kuchareczka:-)

Odp: co dzisiaj na obiad?

Miasz-masze są najlepsze
U mnie dziś zapiekanka z ziemniaków z awokado, boczkiem, mozzarellą, mascarpone i parmezanem - pyszna, kaloryczna ale mój kochany remontuje łazienkę, więc musi dostać siły:-))

Odp: Tu zgłaszamy problemy

zgadzam się z Tobą, K.Tyczynski. Często trzeba mocno okroić nazwę i pominąć ważny składnik. W przepis na zupę pomidorową nie zajrzę bo wiem, jak się ją robi ale w przepis na zupę pomidorową z serem pleśniowym i grzankami czosnkowymi to już tak:-))

Odp: Wątek grzybowy.

No to koniecznie muszę się wybrać:-) Wyciągnęłam za to dziś mrożone z zeszłego lata i tym bardziej nabrałam ochoty na grzybobranie!

Odp: Wątek grzybowy.

Też słyszałam o kurkach, trzeba będzie się przejść do lasku poszukać:-)

Odp: co dzisiaj na obiad?

Łosoś z sosem z kaparów, sera pleśniowego plus ryż plus sałatka z truskawkami!

Odp: Chwalimy się;

sto lat wszystkim :-)

Odp: Chwalimy się;

Gratulacje Misiu!

Odp: Konkurs - Słodki wypiek inspirowany Wielką Brytanią

jestem przerażona...Nie jem słodyczy z wyboru już od dziecka, po prostu nie lubię i już. Nie piękę i zawsze omijam przepisy oraz konkursy na słodkości. Weszłam na to forum i twierdzę, że słodkości wpływają negatywnie na rozumki:-) Kochani nie zakładajcie fałszywych kont do komentowania i nie spinajcie się tak. Śladem Bernadetty - jury na pewno sprawiedliwie oceni prace, natomiast dyskusje na forum nic w tym temacie NIE ZMIENIĄ Powodzenia:-)

Odp: Oceny od nieznajomych

e tam, nie ma co się przejmować tymi ocenami. To normalne, że są tu ludzie nie wiadomo po co, nie czują tego co my. Zadasz pytanie odnośnie przepisu, to Cię nienawidzą... Głowy do góry:-)

Odp: Chwalimy się;

uuu, jakie płuca ma ta cyganeczka:-)