potrzebuje porady

Obserwuj wątek

Odp: potrzebuje porady

seba929229
Witam wszystkich serdecznie
Znacie może jakiś sponsorów bądź sami możecie mi pomoc?
Chodzi oto że chciałbym znalez osobę która mogłaby pokryć kosz operacji oka operacja ta dotyczy zeza mojego brata. Koszt wynosi 2500 tys. zł. Oko go bardzo boli i potrzebuje tej operacji jak naj szybciej. Jeżeli ktoś potrafi mi pomoc to bardzo proszę.
Proszę nie bądźcie obojętni
Pzdr wszystkich cieplutko

Odp: potrzebuje porady

joaska500
  • joaska500

  • Posty: 62
  • Przepisy: 283
  • Artykuły: 26
Moim zdaniem powinieneś postawić na duży wybór sosów. Ja chodzę tylko do jednej budki ponieważ tylko tam mają akurat mój ulubiony A dodatkowo może jakieś sałatki jako dodatek do tego co już sprzedajesz. Mam nadzieję że pomogłam, choć trochę

Odp: potrzebuje porady

Papaja
  • Papaja

  • Posty: 522
  • Przepisy: 382
  • Artykuły: 8
myślę że dobre byłby jakieś szybkie i proste sałatki, czy frytki zapiekane z serem i innymi dodatkami

Odp: potrzebuje porady

Babciagramolka
patryk miszczuk napisał(a):

witam wszystkich użytkowników.
Potrzebuje porady wręcz pomocy
otworzyłem fast food we Wrocławiu i nie wiem do końca co mogę wprowadzić w punkcie usługowym.. na dzień dzisiejszy mam w swojej ofercie kebab hamburger fishburger tortilla zapiekanki frytki oraz pierś z kurczaka z grilla do końca nie wiem co mógłbym wprowadzić jeszcze w menu chodzi mi o produkty tanie i szybkie w przyrządzeniu a zarazem smaczne dzisiejszy wyjątkowe w smaku.
dziękuje za uwagę
patryk


Nie wiem co Ci poradzą inni użytkownicy ja tylko przypominam by w ramach debaty nad propozycjami nie podawać nazwy i lokalizacji fast foodu bo to już będzie krypto reklama .

potrzebuje porady

patryk miszczuk
witam wszystkich użytkowników.
Potrzebuje porady wręcz pomocy
otworzyłem fast food we Wrocławiu i nie wiem do końca co mogę wprowadzić w punkcie usługowym.. na dzień dzisiejszy mam w swojej ofercie kebab hamburger fishburger tortilla zapiekanki frytki oraz pierś z kurczaka z grilla do końca nie wiem co mógłbym wprowadzić jeszcze w menu chodzi mi o produkty tanie i szybkie w przyrządzeniu a zarazem smaczne dzisiejszy wyjątkowe w smaku.
dziękuje za uwagę
patryk

Odpowiedz na/ edytuj potrzebuje porady