Czerwona fasola
- Forum: Czerwona fasola
Zawsze czerwoną fasolę dodaję do sałatek. Mojemu mężowi zachciało się jakiegoś dania z kolorową fasolą. Macie przepis na jakieś danie z taką fasolą?
Staż w Gotujmy: 3259 dni
Miasto: -
Zawsze czerwoną fasolę dodaję do sałatek. Mojemu mężowi zachciało się jakiegoś dania z kolorową fasolą. Macie przepis na jakieś danie z taką fasolą?
Macie może przepis na cisto z delicjami?
Macie może przepis na zupę z pora, która zasmakuje wszystkim?
Jogurtowiec niby proste ciasto ale mi zawsze coś idzie z nim nie tak. Możecie mi polecić sprawdzony przepis na to ciasto?
Jakie w tym roku ciasta zagoszczą na waszych stołach?
Co robicie jutro na obiad? Ja się zastanawiam nad makaronem z serem albo naleśnikami z dżemem.
Mam w domu około 10 kg kiszonej kapusty. Co mogę z niej przygotować?
Widziałam kiedyś na Gotujmy przepis na pizzę zrobioną z mięsem mielony. Szukam go od kilku dni i nie mogę znaleźć. Macie może przepis na taką pizzę?
Kiedyś na jakiejś przyprawie był przepis na kotlety jajeczne. Robiłam je kilka razy i wszystkim smakowały. Przepis mi się zawieruszył. Macie może przepis na takie kotlety?
Lata temu na weselu jedliśmy zupę do której podane były łabędzie zrobione z ciasta parzonego. Jak zrobić takiego łabędzia, który będzie stał w zupie a nie leżał?