Magda :)

Odp: Zapiski babci

ciasteczka napisał(a): Znalazłam bardzo stary zeszyt z przepisami mojej babci. Niestety sporo kartek wcześniej zapisanych jest "pustych". Atrament, którego użyto do pisania wyparował. Jest jakiś sposób na odzyskanie tekstu?

Sama jestem ciekawa

Odp: Masa z galaretki

biedroneczki napisał(a): Jaką temperaturę musi mieć masa z galaretki, żeby można nią było smarować andrut? Mój robi się non stop gumowy

Nie wiem z którego przepisu korzystasz, może podasz? Ja smaruje zimną, ciepła szybko zmiękcza wafle. Lubie ten przepis https://gotujmy.pl/wafle-z-masa-z-galaretek,przepisy-szybkie-i-smaczne-przepis,237037.html

Odp: Mleko

  • Forum: Mleko

Na krowie mam uczulenie...niestety. Ostatnio smakują mi napoje roślinne, głównie jaglane i owsiane

Odp: Arcydzieła dzieci

ciasteczka napisał(a): Jak dostajecie od swoich dzieci różnego rodzaju obrazki to co z nimi robicie? Zostawiacie czy wyrzucacie? Mnie już miejsca brakuje Mam kilka pudeł w piwnicy
Zbieram No cóż, nie mam serca wyrzucić

Odp: Jajko w pieczeni

mocsłodkości napisał(a): Jak długo gotować jajka do pieczeni, żeby po upieczeniu jej żółtka nie miały ciemnej otoczki?

Gotuję 8 minut od zagotowania, czy to do pieczeni czy do zjedzenia od razu

Odp: Odp: Odp: Pączki :)

Nie mogłam sobie odmówić, zjadłam 4 male, swojskie, domowe

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

gosiapiotrek23 napisał(a): Czy były już dzbanki?

Nie było jeszcze, z tego co wiemy, to mają być na przyszły tydzień

Odp: Kurczak czy indyk?

lukrowanepierniczki napisał(a): Jakie mięso lepsze na diecie?

Stawiam na indyka