Magda :)
Odp: Zapiski babci
- Forum: Zapiski babci
ciasteczka napisał(a): Znalazłam bardzo stary zeszyt z przepisami mojej babci. Niestety sporo kartek wcześniej zapisanych jest "pustych". Atrament, którego użyto do pisania wyparował. Jest jakiś sposób na odzyskanie tekstu?
Sama jestem ciekawa
Odp: Masa z galaretki
- Forum: Masa z galaretki
biedroneczki napisał(a): Jaką temperaturę musi mieć masa z galaretki, żeby można nią było smarować andrut? Mój robi się non stop gumowy
Nie wiem z którego przepisu korzystasz, może podasz? Ja smaruje zimną, ciepła szybko zmiękcza wafle. Lubie ten przepis https://gotujmy.pl/wafle-z-masa-z-galaretek,przepisy-szybkie-i-smaczne-przepis,237037.html
Odp: Mleko
- Forum: Mleko
Na krowie mam uczulenie...niestety. Ostatnio smakują mi napoje roślinne, głównie jaglane i owsiane
Odp: Arcydzieła dzieci
- Forum: Arcydzieła dzieci
ciasteczka napisał(a): Jak dostajecie od swoich dzieci różnego rodzaju obrazki to co z nimi robicie? Zostawiacie czy wyrzucacie? Mnie już miejsca brakuje
Mam kilka pudeł w piwnicy
Zbieram
No cóż, nie mam serca wyrzucić
Odp: Dzień Kobiet 2019 :)
- Forum: Dzień Kobiet 2019 :)
dziękuję
Odp: Jajko w pieczeni
- Forum: Jajko w pieczeni
mocsłodkości napisał(a): Jak długo gotować jajka do pieczeni, żeby po upieczeniu jej żółtka nie miały ciemnej otoczki?
Gotuję 8 minut od zagotowania, czy to do pieczeni czy do zjedzenia od razu
Odp: Urodziny czy imieniny?
- Forum: Urodziny czy imieniny?
Urodziny

Odp: Odp: Odp: Pączki :)
- Forum: Pączki :)
Nie mogłam sobie odmówić, zjadłam 4 male, swojskie, domowe
Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!
gosiapiotrek23 napisał(a): Czy były już dzbanki?
Nie było jeszcze, z tego co wiemy, to mają być na przyszły tydzień
Odp: Kurczak czy indyk?
- Forum: Kurczak czy indyk?
lukrowanepierniczki napisał(a): Jakie mięso lepsze na diecie?
Stawiam na indyka