Magda :)
Odp: Siemię lniane
- Forum: Siemię lniane
lukrowanepierniczki napisał(a): Do czego używacie siemienia lnianego? Mam dwa opakowania, które w prezencie dostałam i nie wiem co z nimi począć.
Siemię lniane, jest bardzo zdrowe, ja używam mielonego, dodaję do koktajli , lub zalewam gorącym mlekiem i wypijam.
Można nim zagęszczać sosy.
Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!
WWWiola napisał(a): Upolowaliście coś fajnego wieczorem? Trochę się spóźniłam, bo piekłam pierniczki, ale zamówiłam fantastyczny kubek z jednorozcem zmieniającym kolor i łyżkę wazowa w kształcie Nessi
Ja ich nawet nie zdążyłam zauważyć hahaaa, gratulacje
Odp: Masa do wafli
- Forum: Masa do wafli
robaczek napisał(a): Czym można przełożyć wafle? Wiem, że masą z galaretki i masą z mleka w proszku, ale może jest jeszcze coś innego.
ostatnio robiłam ze śmietanki do kawy
Polecam
https://gotujmy.pl/wafelki-z-smietankowym-kremem,przepisy-ciastka-bez-pieczenia-przepis,270794.html
Odp: Odp: Tu zgNłaszamy problemy
- Forum: Tu zgłaszamy problemy
BSz napisał(a): Dawno temu wymienilam pkt na nagrody.
Dlaczego jeszcze ich nie otrzymałam?
Nikt nie raczy nawet odp.na moje maile!
BSz, na jaki adres piszesz?
Odp: Ciasto na piernik
- Forum: Ciasto na piernik
Nastawię za tydzień, piernik staropolski to już u nas tradycja
Odp: Pierwszy dzwonek
- Forum: Pierwszy dzwonek
Nasza mówi "nie było to jak w trzeciej klasie"
Ale ogólnie zadowolona, zobaczymy co będzie dalej
Odp: Tort z motylami :)
- Forum: Tort z motylami :)
Robiłam tort motyl, nie wiem czy o to chodzi?
Odp: Dekoracje potraw i półmisków
- Forum: Dekoracje potraw i półmisków
Odświeżę temat
Odp: Odp: Ciasta z truskawkami
- Forum: Ciasta z truskawkami
zbysiowa napisał(a): Pierwsze co przychodzi mi na myśl, to biszkopt z masą maślaną lub budyniową i truskawki zalane galaretką
Odp: Ciasta z truskawkami
- Forum: Ciasta z truskawkami
Pierwsze co przychodzi mi na myśl, to biszkopt z masą maślaną lub budyniową i truskawki zalane galaretką