Magda :)
Odp: Rodzinne spotkania :)
- Forum: Rodzinne spotkania :)
skuter5 napisał(a): Nie wiem jak Wy, ale my uwielbiamy spotkania w rodzinnym gronie
Nie od dziś wiadomo, że są tematy, których podczas takich imprez nie powinno się poruszać, bo wywołują prawdziwą burzę
Co na Waszą rodzinę działa jak przysłowiowa "płachta na byka"?
Zawsze polityka i kościół, od pewnego czasu to dwa zabronione ( na wejściu) tematy 




Odp: Frytki
- Forum: Frytki
ciasteczka napisał(a): Jakie frytki najczęściej goszczą w Waszych stołach? Wolicie smażone czy pieczone w piekarniku?
Zawsze były smażone, ale od kiedy zakupiłam frytkownicę beztłuszczową, smażę w niej, kupuję frytki podsmażane
, wychodzą obłędnie smaczne
Odp: Odp: Witam wszystkich!
- Forum: Witam wszystkich!
Ksalinka napisał(a): Super blog! Naprawdę nieźle, jak na początek. Ja mam swojego bloga kulinarnego dokładnie od roku, zapraszam też do mnie: https://www.karooski.pl
Smaczny blog
Zapraszam też do mnie https://takietampichcenie.blogspot.com/

Odp: Szybkie ciasta
- Forum: Szybkie ciasta
ciasteczka napisał(a): Macie może przepis na ekspresowe ciasta, które można szybko przygotować i podać gościom, którzy zjawią się za godzinę?
Biszkoptowe, babka majonezowa, lub z gotowców, ale tego nie polecam
Odp: Odp: Odp: Sklepy internetowe - ankieta
- Forum: Sklepy internetowe - ankieta
Ostatnio wolę sklepy online, czy upał czy niedziela, mogę buszować , oglądać i kupować
Odp: Odp: Choroba lokomocyjna
- Forum: Choroba lokomocyjna
mocsłodkości napisał(a): Mojej córce minęła. Już dwa lata jeździmy bez problemów. Wcześniej wyjazdy były dla niej koszmarem.
Nasza Zuza, czasami przejedzie bez problemu, a nieraz trzeba jej podać leki, lub zrobić dłuższy postój.
Odp: Odp: Choroba lokomocyjna
- Forum: Choroba lokomocyjna
ciasteczka napisał(a): Z tym to różnie bywa. Jednym mija innym niestety nie
Dokładnie tak, ja akurat męczę się z tym od dzieciństwa
Odp: Upał kontra zwierzaki
- Forum: Upał kontra zwierzaki
Znowu zapowiadają upały, u nas zawsze pełna miska wody
Ptaszki też korzystaj
Odp: Zapach dymu
- Forum: Zapach dymu
Wietrzyć, szukaj naturalnych odświeżaczy .
Odp: Plamy z czereśni
- Forum: Plamy z czereśni
U mnie prym wiedzie odplamiacz z Faberlica