Odp: Tu zgłaszamy problemy

Droga Redakcjo czy coś się ruszyło w sprawie oceniania przepisów ? Bo niestety proceder jedynkowania przepisów nadal trwa. Czas to ukrócić.

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Mam nadzieję, że to powstrzyma fale niesprawiedliwych ocen. Ja rozumiem, że ktoś może postawić 1 ale niech to uzasadni. Patrząc na 1 przy super przepisach to tylko nasuwa mi się jedno ZŁOŚLIWOŚĆ. Jak wcześniej wspomniałam są to pewnie konta klony osób, które nie mają odwagi by się do tego przyznać i mają żal, że to ich przepisy nie mają miana super przepisu. I jestem pewna, że dobrze możemy znać te osoby i nigdy byśmy nie pomyśleli, że są do czegoś takiego zdolne.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Minął prawie miesiąc a Redakcja milczy. 1 nadal są stawiane niesłusznie. Czy Redakcja w końcu coś z tym zrobi ?

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Mam nadzieję, że redakcja odniesie się do naszych wpisów i zlikwiduje oceny przy przepisach. Bo ciężko angażować się w pracę na portalu jak ktoś sobie żarty robi i wali 1 jak popadnie nawet superprzepisom. Zniechęca to do aktywności i to bardzo. Śmiem sądzić, że pewne osoby mają konta klony i aby być w porządku na swoim koncie jedynkują z tychże klonów właśnie. Jeśli tym osobom tak sprawia przyjemność stawianie jedynek to niech to uzasadnią. Wtedy okey, wiem za co ta 1 i nie mam pretensji. Ale niech to będzie uzasadnienie a nie jak napisano wyżej cytuję " BO TAK "

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Dokładnie Edytko. Wstawiasz 1 to miej odwagę uzasadnić dlaczego. Nie jak piszesz " BO TAK ". Dobra sugestia aby zrezygnować z 1. Bo faktycznie wielu osobom robi się przykro. Widzę, że zaczyna się tu robić jak na jednym z portali tylko, że minusowano wypowiedzi na forum ( bo oceniać przepisy mogły osoby wybrane ). Zbędne funkcje tylko wprowadzają chaos i niesmak i brak chęci do udzielania się na stronie.

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Rozumiem, dzięki Moniczko za wyjaśnienie.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Ja mam takie pytanie i sugestię dla Redakcji. Otóż mamy możliwość zobaczenia kto ocenia przepis na 5. Ale już 4,3,2,1 nie. Nie chodzi o to, że mój akurat został oceniony na 1 ale o inne przepisy, które nijak się mają do dania przepisowi 1. Są to dobre przepisy, zrozumiale napisane, dodane dobre zdjęcia i jak widzę przy takim przepisie 1 to ręce opadają. Wiem, że to nie ma znaczenia ale odnoszę wrażenie, że taka osoba nie czyta przepisu a wali z nudy 1 za 1. Trochę to niefajne i osobiście wolałabym wiedzieć kto ocenia te przepisy. Bez obaw nie byłoby to zemstą na danej osobie ale wolałabym wiedzieć jeśli przepis oceniono na każdą ocenę a nie tylko na 5. Co Wy użytkownicy co tym sądzicie i co sądzi o tym Redakcja ?

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Czy widzicie wszystkie komentarze do wpisów redakcji ? Nie widzę ich np. we wpisie odnośnie proponowanej kategorii promowanej na listopad i konkursie odnośnie urodzin użytkowników.

Spożywcza folia aluminiowa

Spożywcza folia aluminiowa ma głównie dwa zastosowania. Chodzi o wykorzystanie jej do pieczenia. Błyszcząca strona chroni przed ciepłem, a matowa je przepuszcza. Gdy mamy zamiar upiec coś szybkiego to zawijamy danie tak, aby matowa strona była na zewnątrz. Gdy chcemy aby np. pieczone mięso było ciepłe np. po pól godzinie to zawijamy potrawę w taki sposób, aby błyszcząca strona była na zewnątrz,

Odp: Chwalimy się;

Wczoraj dodałam na Gotujmy przepis numer 2 000.
I niebawem padnie kolejna liczba 2 000 dni na Gotujmy.