Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Dzięki Madziu

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Czy jest szansa aby w sposobach przygotowania dodać na przykład INNE ? Bo czasami jest tak, że potrawa wymaga pieczenia, gotowania itp. jednocześnie ( na przykład robiąc ciasta ), że trudno przypisać do konkretnej kategorii. A tak wiadomo, że jest kilka sposobów.

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Punkciki już są. Dziękuję i buziaczki

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Czy za użycie przepisu w newsletterze nie ma już punktów ?

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Droga Redakcjo czy coś się ruszyło w sprawie oceniania przepisów ? Bo niestety proceder jedynkowania przepisów nadal trwa. Czas to ukrócić.

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Mam nadzieję, że to powstrzyma fale niesprawiedliwych ocen. Ja rozumiem, że ktoś może postawić 1 ale niech to uzasadni. Patrząc na 1 przy super przepisach to tylko nasuwa mi się jedno ZŁOŚLIWOŚĆ. Jak wcześniej wspomniałam są to pewnie konta klony osób, które nie mają odwagi by się do tego przyznać i mają żal, że to ich przepisy nie mają miana super przepisu. I jestem pewna, że dobrze możemy znać te osoby i nigdy byśmy nie pomyśleli, że są do czegoś takiego zdolne.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Minął prawie miesiąc a Redakcja milczy. 1 nadal są stawiane niesłusznie. Czy Redakcja w końcu coś z tym zrobi ?

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Mam nadzieję, że redakcja odniesie się do naszych wpisów i zlikwiduje oceny przy przepisach. Bo ciężko angażować się w pracę na portalu jak ktoś sobie żarty robi i wali 1 jak popadnie nawet superprzepisom. Zniechęca to do aktywności i to bardzo. Śmiem sądzić, że pewne osoby mają konta klony i aby być w porządku na swoim koncie jedynkują z tychże klonów właśnie. Jeśli tym osobom tak sprawia przyjemność stawianie jedynek to niech to uzasadnią. Wtedy okey, wiem za co ta 1 i nie mam pretensji. Ale niech to będzie uzasadnienie a nie jak napisano wyżej cytuję " BO TAK "

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Dokładnie Edytko. Wstawiasz 1 to miej odwagę uzasadnić dlaczego. Nie jak piszesz " BO TAK ". Dobra sugestia aby zrezygnować z 1. Bo faktycznie wielu osobom robi się przykro. Widzę, że zaczyna się tu robić jak na jednym z portali tylko, że minusowano wypowiedzi na forum ( bo oceniać przepisy mogły osoby wybrane ). Zbędne funkcje tylko wprowadzają chaos i niesmak i brak chęci do udzielania się na stronie.

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Rozumiem, dzięki Moniczko za wyjaśnienie.