Nagroda główna za sierpień - znamy laureatów!

  • 15

Zobacz, kto zdobył robota sprzątającego - Neato Signature Pro - nagrodę główną w konkursie Gotujmy z Nagrodami.

         
ocena: 4/5 głosów: 5
Nagroda główna za sierpień - znamy laureatów!

Nagrodą główną w miesiącu sierpniu był nowoczesny i zaawansowany technologicznie robot sprzątający - Neato Signature Pro. Dzięki takiemu sprzętowi z łatwością uporamy się z kurzem, brudem i sierścią.

Robot Neato Signature Pro trafia do użytkowników o nickach:

Konczi (zobacz przepisy użytkownika Konczi)

Triss (zobacz przepisy użytkownika Triss)

2milutka (zobacz przepisy użytkownika 2milutka)

robot

Neato XV Signature Pro jest najmocniejszym i najbardziej zaawansowanym technologicznie robotem sprzątającym na rynku. Jego unikalny kształt i niski profil pozwala na sprzątanie kurzu, brudu czy sierści w narożnikach, przy ścianach i pod meblami bez utraty mocy ssania.

Neato XV Signature Pro jest wyposażony w dwa filtry wysokiej wydajności, co czyni go doskonałym wyborem dla każdego alergika czy osoby obawiającej się kurzu. Do nawigacji w pokoju odkurzacz wykorzystuje laserowy dalmierz. Dzięki niemu tworzy wirtualną mapę domu i wykrywa przeszkody.

Opcja programowania czasu startu umożliwia ustawienie sprzątania na dowolną porę każdego z dni tygodnia. Urządzenie ma wbudowany port USB, co po podłączeniu go do komputera pozwala na zdalną aktualizację oprogramowania. W trakcie jednej sesji bez problemu czyści powierzchnię wielkości 200mā. Zaawansowana nawigacja laserowa i technologia Smart Sensor.

Gratulujemy! Laureatów prosimy o przesłanie danych kontaktowych (imię, nazwisko, adres, e-mail, numer telefonu) na skrzynkę redakcyjną.