Nowe nagrody w Gotujmy z Nagrodami!

  • 5

Jeszcze zdążycie zamówić pod choinkę – eleganckie zestawy do fondue i fantastyczne książki!

         
ocena: 4/5 głosów: 4
Nowe nagrody w Gotujmy z Nagrodami!
Co nowego w katalogu nagród konkursu Gotujmy z Nagrodami?

Elegancki zestaw do fondue - składający się z podgrzewacza ze specjalnymi widelczykami. Rozpuścisz w nim delikatną, kremową czekoladę, znajdującą się  w zestawie. Pod wpływem temperatury zamieni się ona w pyszne fondue.

Owoce zanurzone w ciepłym, czekoladowym, aromatycznym sosie na pewno zachwycą Twoich gości.

                     https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2013/12/09/imgtUbSjh.jpg
Książki wydawnictwa Pascal!

„Dom pełen smaku”, czyli kulinarna autobiografia Basi Ritz, zwyciężczyni pierwszej edycji polskiego MasterChefa!

Zasmakuj w domowej kuchni, poczuj przyjemny dreszcz dalekich wypraw i wybierz się za kulisy programu MasterChef z autobiografią kulinarną Basi Ritz!

oraz

Poradnik Perfekcyjnej Pani Domu - książka Małgorzaty Rozenek!

Dzięki profesjonalnym radom Małgorzaty Rozenek twój dom stanie się ciepłym, nastrojowym miejscem, do którego zawsze chce się wracać i w którym chętnie bywają goście.

 https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2013/12/03/imgKTBZCm.jpg   https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2013/12/04/imgv7n3tp.jpg


Płyty z muzyką świąteczną „Soul Kitchen: Christmas” to dwie płyty wypełnione klasykami świątecznej piosenki w wykonaniu gwiazd jazzu, soul i gospel wzbogacone o książeczkę z przepisami na świąteczne dania w nowych odsłonach, przygotowane przez klub kolacyjny The Gustators. W kulinarnych eksperymentach towarzyszyć nam będą piosenki w wykonaniu Franka Sinatry, Arethy Franklin, Tony’ego Bennetta czy Doris Day. Wszystko to sprawi, że nawet najwięksi kulinarni sceptycy zapałają chęcią do muzyczno kulinarnych eksperymentów

                   https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2013/12/11/imgYIz68F.jpg