Recenzja książki - Domowe przetwory [video]

         
ocena: 5/5 głosów: 1

Laura Osęka z Books for Cooks recenzuje dla nas książkę "Domowe przetwory. Dżemy, galaretki, marmolady". To pozycja, w której oprócz przepisów znajdziecie też rady mistrzów kuchni, jak wykorzystywać domowe przetwory w daniach głównych, drinkach i deserach. Zobaczcie recenzję video!

Książka "Domowe przetwory. Dżemy, galaretki, marmolady" to ciekawa pozycja na rynku polskim. Od większości książek, które dotyczą tego tematu różni się tym, że podzielona jest na pory roku. Podpowiada nam, co możemy przygotować wiosną, latem, jesienią i zimą.

Na wstępie dostajemy instrukcję dotyczącą samego procesu słoikowania. Ciekawym uzupełnieniem są też rady mistrzów kuchni, którzy proponują różne sposoby na wykorzystanie przetworów w daniach obiadowych, drinkach i deserach.

Mnóstwo w niej zaskakujących propozycji niebanalnych dodatków do dżemów, takich jak alkohol, orzechy, czekolada czy egzotyczne przyprawy.

Książka "Domowe przetwory. Dżemy, galaretki, marmolady" to spora baza przepisów na genialne domowe przetwory, dlatego warto mieć ją w swojej domowej biblioteczce.

Zachęcamy do obejrzenia recenzji video!