13 mc co na kolację?

Obserwuj wątek

Odp: 13 mc co na kolację?

LauraPalmer
inspiracji dużo.. cenne
ja jeszcze polecam owsiankę - można dodać tarte jabłko i cynamon, banana, żurawinę.. a zaraz - truskawki!

Odp: 13 mc co na kolację?

magdafer
  • magdafer

  • Posty: 103
  • Przepisy: 39
  • Artykuły: 0
Piszesz,że nie chce kaszki pić ,a może zrób taka gęstą kaszkę.Mój mały w tym wieku wogóle nie pił kaszki,nie chciał,ale za to bardzo polubił na gęsto z owocami,soczkiem,jak miał 15 miesięcy wogóle odrzucił mleko,więc na śniadanie lub kolację były serki homogenizowane,twaróg,jogurt z owocami,swojska kiełbaska chuda,kanapeczki z serem żółtym,budyń,cokolwiek,żeby dziecko zjadło,gdyż na jakiś czas upodobał sobie suchy chlebPowoli,małymi kroczkami dojdziesz do tego co dziecku smakuje i nie będzie problemu.

Odp: 13 mc co na kolację?

eliza135
  • eliza135

  • Posty: 10
  • Przepisy: 164
  • Artykuły: 1
Można dawać mieszanki z mleka w proszku,sucharek lub herbatnik z mlekiem,jajecznicę na parze,twaróg ze szczypiorkiem ja najczęściej robiłam kaszę mannę z żółtym serem i sokiem pomidorowym.Gotuje sie kaszę na wodzie,dodaje masło,ser utarty i mieszając zagotować.

Odp: 13 mc co na kolację?

Rossie
  • Rossie

  • Posty: 37
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 17
Jajecznycy Sardynko byś nie dała, ale parówę w naleśniku owszem? O nie, to ja już bym wolała tą jajecznicę - na parze na przykład. Ale nie parówę! Chyba,że taką własnej roboty dajesz, w co wątpię... Rocznemu dziecku parówkę...
Parówki cielęce to czasami podaję synowi, ale on ma 5 lat. Córcia ma roczek i na kolację je z reguły kaszkę z owocami, ale zdarza się,że robię jej omleta z warzywami na parze na przykład, jeśli zostaną z obiadku, naleśnika z twarożkiem albo musem malinowym, różnie. Kanapkę z jakimś chudym mięsem i pomidorem na przykład, etc,

Odp: 13 mc co na kolację?

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jajecznicy na kolacje w tym wieku bym nie dala .


U mnie chetnie parówka zawinieta w nalesnika świetnie sie sprawdzala albo jakies kanapeczki które mogl pomoc mi robić.

Odp: 13 mc co na kolację?

monikaT83
  • monikaT83

  • Posty: 145
  • Przepisy: 1371
  • Artykuły: 6
A mleko jeszcze pije? Moja starsza córcia jak miała właśnie 13-15 mies to przestała jeść kaszki i mleko, więc robiłam jej kanapeczki z dobrą wędlinką, albo jajecznicę na masełku albo jogurt z owocami dostała i było dobrze. Młodsza ma teraz 16 mies i póki co nie widzi jej się zasypianie bez mleka więc problem z głowy chociaż je w zasadzie wszystko to co my. Powodzenia

Odp: 13 mc co na kolację?

zozolek
  • zozolek

  • Posty: 103
  • Przepisy: 35
  • Artykuły: 244
Cześć moja córeczka 28 stycznia kończy roczek - czasmi wydziwia jak chcemy jej dać kaszkę, więc robimy jej naleśniki, placki z jabłkami, kanapki z wędlinką lub mannę z rozgniecionymi babanami, bo je bardzo lubi



13 mc co na kolację?

Martynka1542
hej mamuśki i tatusiowie gotujacy dla swoich pociech mam problem bo od jakiegoś czasu moja 13 mc córcia nie chce pić kaszki na kolację i z tąd moje pytanie - CO MOGĘ JEJ PODAĆ NA KOLACJĘ?
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj 13 mc co na kolację?