Biała obwódka na pączku

Obserwuj wątek

Odp: Biała obwódka na pączku

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Zgadzam się w 100% . Najważniejsze przy pączkach jest dobrze wyrobione ciasto. Przekonałam się o tym kiedyś sama

Odp: Odp: Biała obwódka na pączku

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
ankaszym napisał(a):

Ciasto na pączki powinno być odpowiedni wyrobione bo dzięki temu jest puszyste a jak jest puszyste to unosi się na głębokim tłuszczu


O tak. Zgadzam się z tym. Teraz już zawsze będę dokładnie wyrabiał ciasto, by potem było delikatne i puszyste. W tym roku po raz pierwszy wyszły mi te białe paski

Odp: Biała obwódka na pączku

ankaszym
  • ankaszym

  • Posty: 39
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ciasto na pączki powinno być odpowiedni wyrobione bo dzięki temu jest puszyste a jak jest puszyste to unosi się na głębokim tłuszczu

Odp: Biała obwódka na pączku

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
O super. Bardzo dziękuję za radę. Postaram się do niej zastosować, choć w zarabianiu ciasta mistrzem nie jestem Jednak czego się nie robi dla białej obwódki

Odp: Biała obwódka na pączku

mocsłodkości
Super temat. Mi też ta obwódka nie wychodzi. Może teraz się uda Tym razem bardziej przyłożę się do zarabiania ciasta

Odp: Biała obwódka na pączku

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Biała obwódka powinna się pojawić na pączkach, gdy bardzo dobrze zarobisz i zagnieciesz ciasto. Powinno być one lekkie i bardzo puszyste. Dzięki temu po włożeniu pączka do tłuszczu nie opadnie on na dno tylko będzie pływał po powierzchni. Oleju ma być tyle, by pączek swobodnie pływał. Wlewanie go by sięgał do połowy pączka odpada

Biała obwódka na pączku

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Mam pytanko co trzeba zrobić, żeby na pączku robionym w domu wychodziła biała obwódka? Jakoś mi się jeszcze nie udało tego dokonać. Zawsze wychodzą mi pączki bez tej obwódki. Smakują wyśmienicie, ale ta obwódka mnie kręci

Odpowiedz na/ edytuj Biała obwódka na pączku