Dokarmianie zwierzaków zimą

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Dokarmianie zwierzaków zimą

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
mocsłodkości napisał(a):

Ja kupuję w zoologicznym mieszankę nasion dla ptaków. Mam nadzieję, że to co trzeba wydziobią i nic nieproszonego mi pod oknem nie wyrośnie


O tak Są takie problematyczne nasionka Mieliśmy kiedyś kanarka, który je uwielbiał ( jeśli myślimy o tych samych nasionkach ) .

Odp: Odp: Odp: Odp: Dokarmianie zwierzaków zimą

mocsłodkości
Ja kupuję w zoologicznym mieszankę nasion dla ptaków. Mam nadzieję, że to co trzeba wydziobią i nic nieproszonego mi pod oknem nie wyrośnie

Odp: Odp: Odp: Dokarmianie zwierzaków zimą

biedroneczki
Pewnie W zimnie nasze papugi dzielą się ziarnem Pojawia się cała masa różnych gatunków. Aż miło patrzeć

Odp: Odp: Dokarmianie zwierzaków zimą

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
My dokarmiamy. Kupujemy takie specjalnie przygotowane dzwonki, które składają się z przeróżnych nasion. Ptaki mają wybór Sikorki mają swoją słoninkę

Odp: Dokarmianie zwierzaków zimą

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jasne. Zwłaszcza w czasie tych okropnych mrozów. Sikorki zjadły prawie całą słoninę Na szczęście miałam zapas Poza tym chyba wszystkie ptaki najbardziej lubią słonecznik On znika jako pierwszy

Odp: Dokarmianie zwierzaków zimą

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
mocsłodkości napisał(a):

Jak powszechnie wiadomo mamy zimę Po raz pierwszy od niepamiętnych czasów jest dość mroźna. Dokarmiacie zwierzaki? Pomagacie przetrwać im ten najgorszy okres czy może uznajecie to za zbędne i niepotrzebne?


Innej opcji nie widzę Dokarmiania pilnują moje pociechy, które cały rok na to czekają. Co prawda jesienią zbieramy kasztany i żołędzie i  zanosimy do nadleśnictwa, żeby zwierzaki w lesie też dostały smakołyki, ale to właśnie sypanie ziaren do karmnika sprawia im największą radość

Odp: Dokarmianie zwierzaków zimą

ciasteczka
mocsłodkości napisał(a):

Jak powszechnie wiadomo mamy zimę Po raz pierwszy od niepamiętnych czasów jest dość mroźna. Dokarmiacie zwierzaki? Pomagacie przetrwać im ten najgorszy okres czy może uznajecie to za zbędne i niepotrzebne?


Jasne, że tak Mamy dwa karmiki jeden większy dla dużych ptaków i mniejszy dla małych. Kiedyś był jeden, ale duże skrzydlate stworzenia przeganiały małe i te maleństwa nie miały pokarmu. Jak są dwa karmniki i duże i małe są pojedzone  

Dokarmianie zwierzaków zimą

mocsłodkości
Jak powszechnie wiadomo mamy zimę Po raz pierwszy od niepamiętnych czasów jest dość mroźna. Dokarmiacie zwierzaki? Pomagacie przetrwać im ten najgorszy okres czy może uznajecie to za zbędne i niepotrzebne?

Odpowiedz na/ edytuj Dokarmianie zwierzaków zimą