Dziś zamykamy listopad...

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Dziś zamykamy listopad...

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
jarek-energy napisał(a):

kurcze jakis kubek to mozna zawsze zlicytowac na jakis zbożny cel ..np fajna impreze


No musiałby to nasz proboszcz usłyszeć że zbożny cel to impreza
Bahus
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Dziś zamykamy listopad...

jarek-energy
kurcze jakis kubek to mozna zawsze zlicytowac na jakis zbożny cel ..np fajna impreze

Odp: Dziś zamykamy listopad...

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
Ja bardzo dziekuje za dobre checi ale i tak przez wzglad na to ze 1 kubeczek juz posiadam i tak bym sie zrzekla drugiego na poczet zachety dla innych coby sie wiecej udzielali

Odp: Odp: Dziś zamykamy listopad...

Aktualny ranking: Jarek-energy, sandra200, Bahus, kayleb i malgorzata... tym razem cremebrule spada na 6 pozycję...

Pogadam z dobrym, może szósty kubeczek się znajdzie... A może będzie to coś innego ;-)

Odp: Dziś zamykamy listopad...

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Mam prośbę, jeśli pozostanę w pierwszej piątce to proszę o wysłanie kubka osobie, którą wypchnąłem. Moim celem nie był kubek tylko frajda z uczestnictwa w Gotujmy.pl.(inni pracowali cały miesiąc ja tylko parę dni). Mam zamiar do końca roku dodać jeszcze ok 300 przepisów.
Bahus
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Dziś zamykamy listopad...

Jeszcze wczoraj w nagrodzonej kubeczkowej piątce byli: jarek-energy, sandra200, kayleb, cremebrule i malgorzata. Dzisiaj na trzecią pozycje wskoczył Bahus, wypychając malgorzatę poza grono nagrodzonych... czy przewidujecie jeszcze jakieś ruchy do północy?

Odpowiedz na/ edytuj Dziś zamykamy listopad...