Frytki

Obserwuj wątek

Odp: Frytki

WinoToskanii_pl
U nas podobnie,frytki goszczą kilka razy w roku,czasem robione własnoręcznie,czasem te kupne,jednak na jak najmniejszej ilości tłuszczu,bo to też ważny szczegół.

Odp: Frytki

Szybkowar
  • Szybkowar

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
No u nas to frytki w domu na stole to są parę razy w roku. Najczęściej frytki to zamawiam, gdzieś w jakimś barze szybkiej obsługi. Frytki są dobre i bardzo je lubimy, ale zdrowe to one raczej nie są ...

Odp: Odp: Frytki

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Otóż to otóż to Ciekawe jest to, że dzieci jak na talerz dostaną dwa małe ziemniaki posypane np. koperkiem czy szczypiorkiem to podziobią i zjedzą trochę. A jak dasz na stół talerz pełen frytek to będą jadły i jadły i końca nie będzie

Odp: Frytki

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Uwielbiam frytki Gdyby nie fakt, że tak tuczą to pewnie bym je zdał non stop Tylko szkoda mi moich ubrań, bo niemiałby, w czym chodzić

Odp: Frytki

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
U nas frytki goszczą bardzo rzadko. Faktem jest, że dzieci je lubią, ale co za dużo to nie zdrowo. Zwłaszcza zimą kiedy ruchu nie ma tyle co latem i nie ma gdzie spalić energii o kaloriach nie wspomnę. A szaleństwa w mieszkaniu sąsiedzi, by nie przetrzymali

Frytki

ciasteczka
Jak często ziemniaki w formie frytek goszczą na Waszym stole? Pytam, bo moja szwagierka wyśmiała mnie, że nie pozwalam dzieciom ich jeść częściej niż raz na dwa tygodnie. Ona robi je kilka razy w tygodniu i nie widzi w tym niczego złego.

Odpowiedz na/ edytuj Frytki