Gdzie najlepsze pączki? :)

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Gdzie najlepsze pączki? :)

Sathi
  • Sathi

  • Posty: 56
  • Przepisy: 59
  • Artykuły: 0
Wrocław - w cukierni na pasażu Carrefour'a (na ul. Hallera).

Odp: Gdzie najlepsze pączki? :)

W Krakowie Polo Market – tanio i przesmacznie ;D Z dzieckiem już dzisiaj robiliśmy przedpróbę... Ale jak to się mówi, jestem przekonana, że pójdzie w cycki xD

Odp: Gdzie najlepsze pączki? :)

-Natka-
  • -Natka-

  • Posty: 93
  • Przepisy: 110
  • Artykuły: 34
W Częstochowie mogę polecić piekarnię-cukiernię Borek. Mają wiele sklepów firmowych w całej Częstochowie. Oferują na prawdę wielką ilość ciast, słodkości w przystępnej cenie i co najważniejsze wypieki są bardzo smaczne i zawsze świeże.
Często kupuję tam również pieczywo i co mi się podoba to można kupować je na kromki.

Odp: Odp: Gdzie najlepsze pączki? :)

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Ja uwielbiam pączki z jednego marketów z naszego miasta, który pączki zamawia w cukierni. Niestety nie chce się przyznać z jakiej Są delikatne, lekkie i dosłownie rozpływają się w ustach Niestety są też mega kaloryczne dlatego też nie jem ich codziennie, bo bym jak balonik wyglądała
Natomiast nie znoszę pączków z jednego hipermarketu, który sam je produkuje i zamiast drożdży dodaje proszek do pieczenia. Raz kupiłam i na samo wspomnie czuję się jakbym ten proszek do pieczenia łyżeczką wyjadała.

Nazw sklepów nie podam, żeby reklamy i antyreklamy nie zrobić Przy czym oba sklepy są na A

Jednak i tak wolę pączki, które sobie sama w domu zrobię, bo wiem co jem

zmieniono 1 raz (ostatnio 04 lut 2013 16:02 przez misia5)

Odp: Gdzie najlepsze pączki? :)

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Warszawa - Od razu dołączę się do zachwytów na Cukiernią Zagoździńskiego na Górczewskiej - odkąd pamiętam w tłusty czwartek kolejka po pączki ciągnie się długim wężem i na prawdę warto swoje wystać

Gdzie najlepsze pączki? :)

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Wątek dla wszystkich - z każdego miasta i miejscowości, mniejszej i większej Wiadomo - najlepsze pączki są te własnej roboty, co też można zobaczyć wśród Waszych przepisów na gotujmy

Ale nie zawsze przecież ma się czas i ochotę, aby pączki robić samemu - stąd moje pytanie - gdzie można kupić najlepsze pączki w Waszej okolicy?

Odpowiedz na/ edytuj Gdzie najlepsze pączki? :)