Herbaty organiczne

Obserwuj wątek

Odp: Herbaty organiczne

Olenna
  • Olenna

  • Posty: 10
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
By herbata była naprawdę smaczna, należy wiedzieć gdzie ją kupić. Ja zazwyczaj stawiam na specjalistyczne sklepy. W supermarketach jakość herbat expresowych jest raczej średnia. Dlatego też polecam skorzystać z pomocy sklepu ... ( usunięte przez moderatora), gdzie w wygodny sposób kupić możemy naprawdę aromatyczne oraz smaczne produkty.

Odp: Herbaty organiczne

KochamCiastka
Uwielbiam herbaty organiczne. Mają zupełnie inny smak niż herbaty komercyjne typu lipton itd. Kiedyś w prezencie dostałam herbatę o smaku róży OW real i zrozumiałam na czym tak naprawdę polega picie herbaty ( usunięte przez moderatora)

Odp: Herbaty organiczne

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Hej! Mój narzeczony pije herbaty organiczne, ale z tego, co wiem, nie płaci tak dużo, bo rzeczywiście ta herbata , którą kupujesz, jest strasznie droga. Nie myślałaś, żeby pomyśleć nad zmianą? Szukałaś czegoś?

Herbaty organiczne

dylsien
  • dylsien

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Pijacie herbaty organiczne? Podobno są dużo zdrowsze od zwykłych, Ja czasem kupuję tą: http://sklep.unoespresso.pl/herbata/dilmah/herbaty-organiczne/herbata-dilmah-fruity-minty-delicious-25-szt-kop Jest bardzo smaczna, ale dość droga jak dla mnie.

Odpowiedz na/ edytuj Herbaty organiczne