Jaką macie pogodę za oknem?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

ciasteczka
Lato pełną gębą Miał być wypad do lasu, ale z racji żaru z nieba zostaliśmy w domu i zabraliśmy dzieciaki na basen. Od jutra wakacje. Koniec zadań Dwa miesiące spokoju

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

biedroneczki
To tak jak i u nas. Z nieba leje się żar. Jest mega gorąco. Mój biedny pies leży w łazience pod wanną z wywalonym jęzorem i ledwie dyszy. O dziwo polubił kąpiele Potrafi sam wskoczyć do wanny poleży i wyskakuje. Nie pytajcie jakim cudem, bo nie potrafię tego momentu wyskakiwania wyłapać. Wiem, że był w wannie, bo mam caaaaaały świat zalany wodą, a nie licząc psa i mnie w domu nikogo nie było. Cuda

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

misia5
  • misia5

• Przepisy: 545
  • Artykuły: 0
U nas upał jakich mało. Jeszcze się dzień nie zaczął a już szło oszaleć. Noc jak nigdy była cieplutka. Okna otwarte na całość, a i  tak chłodniej nie było.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

skuter5
  • skuter5

• Przepisy: 0
U nas prawdziwy upalny czerwiec. Nawet teraz za oknem ciepło jak nie wiem co. Dawno nie było tak ciepłej nocy. Czas na nocny wypad na ryby 

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

biedroneczki
Lato, lato wszędzie zwariowało oszalało moje serce U nas w pogodzie nic dodać nic ująć z tej piosenki. Ciepełko, pora wakacji

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

robaczek
  • robaczek

U nas upał. Prawdziwy letni upał. Nic tylko się opalać Oczywiście w ruchu nie na leżaku

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

mocsłodkości
U nas super cieplutko się zrobiło. W niedzielę było zimno i wietrznie. Okna umyte Będzie lało

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

ciasteczka
U na dzisiaj zimno, deszczowo i burzowo. Od samego rana pada i pada. Chwilę temu przeszła burza. Waliło, aż miło. W kilka minut zrobiło się ciemno jak w nocy.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

robaczek
  • robaczek

U nas cieplutko, aż miło. Od kilku dni pogoda idealna. Mam nadzieje, że i w wakacje tak ślicznie będzie

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

biedroneczki
U nas dni upalne, ale noce jak na czerwiec strasznie zimne.

Odpowiedz na/ edytuj Jaką macie pogodę za oknem?