Jaką macie pogodę za oknem?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

robaczek
  • robaczek

• Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
U nas w niedzielę było zimno choć słonecznie. Po ostatnich wichurach zero smogu. Powietrze czyste jak nigdy

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

robaczek
  • robaczek

• Przepisy: 0
U nas padało tak do szesnastej. Potem już przestało z nieba kapać. Niestety paskudnie wiało. Gdyby nie fakt, że jest zima to  ta wietrzna pogoda była genialna na puszczanie latawcy

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

mocsłodkości
Leje i leje, ale za to smogu nie ma. Można wyjść na spacer i w parku odetchnąć pełną piersią. Zero syfu w powietrzu

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

biedroneczki
U nas leje Normalnie od dwóch dni z hakiem leje i leje. Oszaleć można :/ 

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

ciasteczka
U nas pada :/ Od wczorajszego wieczora leje i leje. Spać się chce mimo, że kawę człowiek wypił. Chyba zacznę pić mocniejszą przy takiej pogodzie. Ona działa na mnie usypiająco :/

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

biedroneczki
U nas pogoda iście barowa. Nic tylko leżeć w łóżku i spać Brakuje słońca, którego jest jak na lekarstwo :/

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

mocsłodkości
ciasteczka napisał(a):

Wiosna. Pierwsze powiewy wiosny czułam dzisiaj Normalnie po raz pierwszy od dawna wracałam z pracy w żółwim tempie Cieszyłam się słońcem, które królowało na niebie. Dobrze, że dzieciaki były w szkole to mogłam iść i iść

U nas dzisiaj śliczna iście przedwiosenna słoneczna pogoda. Już nie mogę się doczekać zielonej trawki i pierwszych kwiatów  

Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

ciasteczka
Wiosna. Pierwsze powiewy wiosny czułam dzisiaj Normalnie po raz pierwszy od dawna wracałam z pracy w żółwim tempie Cieszyłam się słońcem, które królowało na niebie. Dobrze, że dzieciaki były w szkole to mogłam iść i iść

Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

misia5
  • misia5

• Przepisy: 531
Nie wiem jak u Was, ale u nas było dzisiaj cudnie. Po raz pierwszy w tym roku słońce przygrzewało, aż miło. Dzieciaki nie mogły nacieszyć się polem. 

Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

biedroneczki
halina napisał(a):

U mnie zimno mróz brrrrr , chyba wszyscy mają dość tej zimy .

Też już marzę o wiośnie. Plusem tej mroźnej ale bezśnieżnej przynajmniej u nas zimy jest to, że ślimaków i komarów nie będzie tak dużo

Odpowiedz na/ edytuj Jaką macie pogodę za oknem?