Jaką macie pogodę za oknem?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

misia5
  • misia5

• Przepisy: 525
  • Artykuły: 0
U nas zimno. W dzień było całkiem ładnie, niestety jedno z dzieci chore i spacer odłożony w czasie. Temperatura nocami spada i to całkiem nieźle.

Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

mocsłodkości
U nas też mroźno choć na czwartek zapowiadają słoneczną pogodę. Może nie będzie to mega mroźny słoneczny dzień  

Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

ciasteczka
U nas mroźno. Zrobiło się zimno jak kilka dni temu. Przydałby się wiatr, bo powietrze mimo mrozu jest ciężki i kiepsko się oddycha. Nie znoszę smogu :/

Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

skuter5
  • skuter5

• Przepisy: 0
U mnie zimno jak nie wiem co. Lubię zimę, ale po ostatnim wietrze śniegu ubyło i taki mrozik bez białego puchu jest ciężki do zniesienia. Na chodnikach można na łyżwach jeździć. 

Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

misia5
  • misia5

U nas po ostatnich mroźnych dniach i nocach nastąpiło to co nieuniknione w naszym rejonie mianowicie - wieje. I to bardzo wieje. Śniegu ubywa. Choć zapowiadają, że ma znowu sypnąć  

Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

mocsłodkości
U nas mroźna zima na całego. Mroźno i śnieżnie Dobrze że spadł śnieg, bo bez niego byłoby ciężko W sobotę miałam za oknem -26 stopni. Dobrze, że był weekend bo dzieciaki nie poszłyby do szkoły

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

ciasteczka
U nas też śnieg się pojawił Sypie i sypie Wszędzie biało nawet na drogach :/ Po chodnikach też ledwie można się poruszać. Jakimś cudem drogowcy przeoczyli śnieg

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

mocsłodkości
U nas też sypie i to całkiem porządnie. Do rana będzie tego białego puchu całkiem sporo. Moje pociechy też czekają na bałwana O bitwie na śnieżki nie wspomnę

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

misia5
  • misia5

U nas sypie Od kilku godzin mamy śnieg. Dziewczynki szaleją z radości bo marzyły o ulepieniu bałwana W końcu im się to uda

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

ciasteczka
skuter5 napisał(a):

Niestety święta nie były białe. Nowy Rok też bez śniegu przyszedł, ale ponoć ma się pojawić zima. Nie wiem tylko kiedy i czy aby na pewno u nas  

U nas też zero śniegu. Smutne takie święta, bez śniegu. Trochę mrozu było, ale nic poza tym. Szkoda, bo uwielbiam białe święta. A tu klops. Za to 1 stycznia było chłodno, ale za to smog jak smok :/ 
Natomiast dzisiaj się zesypało Rany jak wszędzie biało Byle do ferii wytrzymało

Odpowiedz na/ edytuj Jaką macie pogodę za oknem?