Jaką macie pogodę za oknem?

Obserwuj wątek

Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

BozenaMatuszczyk
U mnie za oknem leje i to dość mocno.Pozdrawiam

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

misia5
  • misia5

• Przepisy: 537
  • Artykuły: 0
U nas pogoda raczej jesienna. Raz leje jak z cebra, potem lekko mży, żeby za chwilę zrobiło się ciepło ale pochmurnie. I tak w koło. 

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

ciasteczka

U mnie zimno. Na samo wspomnienie dzisiejszego dnia przeszły mnie ciarki. Dawno tak nie zmarzłam.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

ciasteczka
U mnie było ciepło choć wietrznie. Pogoda sprzyjała spacerom. Wszędzie pełno ludzi i dzieciaków bawiących się na świeżym powietrzu.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

mocsłodkości
U nas dzisiaj było całkiem całkiem Jak w piosence "trochę chmur, trochę słońca" i wiatr się przyplątał

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

robaczek
  • robaczek

• Przepisy: 0
U nas dzisiaj było całkiem ładnie. Rano pokropiło, ale za to popołudniu było bardzo przyjemnie.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

biedroneczki
U nas w niedzielę były cztery pory roku w jeden dzień i to na zmianę. Jak wiosna, potem lato, następnie jesień i zimna. I tak w koło I wyjdź to człowieku na spacer. Jak tu się ubrać

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

robaczek
  • robaczek

U nas też zima tej wiosny. Aż się słabo robi. Masakra jakaś. Tęsknię za słońcem i ciepłem.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

mocsłodkości
U nas też zimno i śnieżnie. Drzewa uginały się od śniegu. Teraz już jest trochę lepiej, ale ten śnieg to coś okropnego.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

skuter5
  • skuter5

U nas sypało i przez chwilę było biało, ale śnieg się stopił. Teraz chyba już nie sypie. Może się ta pogoda zmieni na lepsze, bo lato tej wiosny już było, a teraz zima nastała :/

Odpowiedz na/ edytuj Jaką macie pogodę za oknem?