Jaka w miarę tania płyta indykcyjna?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Jaka w miarę tania płyta indykcyjna?

enforces
  • enforces

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
dziś nawet w rtv euro agd oglądaliśmy pyty indukcyjne i w cenie 1100 electrolux nie ma sobie równych. Płyta miała funkcję bridge, booster i suwakowe pole grzejne. Wszystko było bardzo estetyczne.

Odp: Odp: Odp: Jaka w miarę tania płyta indykcyjna?

marlinna
  • marlinna

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja mam indukcję Amici, była w dobrej cenie, nie płaciłam za nią dużo a ma sporo dodatków i funkcji jak booster, timer/minutnik, do tego zabezpieczenia przed dziećmi i prosto się ją obsługuje. Póki co żadnych problemów, na plus też dość łatwe czyszczenie co przy szklanej płycie jest na spory jednak plus

Odp: Odp: Jaka w miarę tania płyta indykcyjna?

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Wydaje mi sie, że to też kwestia garnków, bo mam u siebie kilka róznych bo podokupywałam i przyznam, że w jednych potrawy gotuja się szybciej, a w innych wolniej. To co mnie zachwyca w moim electroluxie to opcja Booster. Woda gotowana na makaron, pierogi czy cokolwiek jest błyskawicznie gotowa.

Odp: Jaka w miarę tania płyta indykcyjna?

Horsti
  • Horsti

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Te garnki z Ikei nie sprawdzają się na każdej indukcji. Na mojej Electroluxa działają spoko i bez problemu ale jak zawiozłem kiedyś (w święta dokładniej ) zupę rybną w garnku do rodziców a oni mają indukcje marki "krzak" to garnek zaczoł wydawać dziwne metaliczne dźwięki.

Co prawda zupka wyszła ciepłą ale bałem się że garnek wybuchnie

Odp: Jaka w miarę tania płyta indykcyjna?

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja jak zamówiłam płytę tą z Electroluxa to pojechałam do Ikea i kupiłam trzy garnki na płytę indukcyjną za 50zł. Sprawdzają się bez problemu. Nawet jak położę na kuchence listek papierowego ręczniczka. Płyta jest jak nowa nawet przy użytkowaniu od jakiegoś czasu, a ja dużo gotuje.

Odp: Jaka w miarę tania płyta indykcyjna?

MaxiQueen
  • MaxiQueen

  • Posty: 22
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja mam indukcję Amica i jestem z niej zadowolona. Wcześniej wiele lat miałam ceramiczną bez indukcji - też dobra opcja, ale indukcja zdecydowanie szybciej stygnie, co jest pomocne zwłaszcza gdy coś wykipi. Problem to zakup garnków i patelni - rzadko zdarzają sie na indukcję, a pamiętaj, że nie możesz używać tych samych garnków, co z kuchenki gazowej!
Jeśli interesują cię tańsze modele to sprawdź te dwa:
http://www.okazje.info.pl/okazja/sprzet-agd/amica-pi6512tu.html
i
http://www.okazje.info.pl/okazja/sprzet-agd/electrolux-ehh6340fsk.html

Odp: Jaka w miarę tania płyta indykcyjna?

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jak dla mnie genialnym rozwiązaniem jest najnowsza plyta Electroluxa. We wrześniu opisywali ją na agdmaniak i ma w sobie chyba wszystko czego można potrzebować od takiego urządzenia. Jest na pewno droższa od tego modelu, który upatrzyłeś, ale może poczytaj to pomoże Ci to podjąć decyzję
http://www.agdmaniak.pl/23972/electrolux-prezentuje-nowa-plyte-indukcyjna-cookassist/

Odp: Jaka w miarę tania płyta indykcyjna?

just12345
  • just12345

  • Posty: 9
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jesteśmy firmą o ugruntowanej renomie, istniejemy na rynku od 60 lat. Z naszych usług skorzystało wiele osób, firm, co świadczy o naszym profesjonalizmie. Zajmujemy się aranżacją kuchni, wykończeniem, meblami.
Nasze usługi są poparte wieloletnim doświadczeniem, dokładnością, a także gwarancję najwyższej jakości. Współpracujemy z wieloma stabilnymi producentami, którzy dokładają staranności, aby meble były zarówno piękne, jak i funkcjonalne. Na nasze produkty dajemy 5 letnią gwarancję, zaś na zawiasy dożywotnią.
Wejdź na naszą stronę i sam sprawdź.
http://www.wfm-kuchnie.pl/ [wfm-kuchnie.pl]

Odp: Jaka w miarę tania płyta indykcyjna?

magnum
  • magnum

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dziękuję za odpowiedź.
Więc jestem zdecydowany na płytę indukcyjną.
Zastanawiam się jeszcze nad płyta:
Teka IR 641 i Electrolux EHD 60020 P
Którą płytę najlepiej wybrać i jeśli byłoby to możliwe podać jakiś argument.

Odp: Jaka w miarę tania płyta indykcyjna?

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
ja polecam mastercook bo sama taką mam. Po pierwsze to produkt rodzimy i nie ma problemu w razie czego z naprawą, częściami itp. Oczywiście jeszcze mi się nie zepsuła ale mój dobry znajomy z tej branży właśnie tak to przedstawił. Poza tym miałam porównanie z amicą i o wiele lepiej mi się gotuje na mc. Co do garnków - kupiłam na allegro cały zestaw ingenio za całkiem fajną cenę, można też kupować sobie powoli i rozbudowywać zestaw. Nie polecam kupowania tanich zestawów nieznanych firm bo wiem od znajomych, że słabo się sprawdzają( np. się przypalają). W sklepach z kuchenkami też są zestawy ale dużo droższe niż w necie. Używałam już gazowej, elektrycznej a indukcyjna miło mnie zaskoczyła i nie zamieniłabym jej na żadną inną:-)
ja mam model I3DI64 S, ma fajną funkcję włączania na czas i bardzo szybko się nagrzewa. a cena niższa. pozdrawiam

Odpowiedz na/ edytuj Jaka w miarę tania płyta indykcyjna?