Kilmeny wita :)

Obserwuj wątek

Odp: Kilmeny wita :)

kokolata
  • kokolata

  • Posty: 12
  • Przepisy: 57
  • Artykuły: 15
Cześć! Jestem również debiutująca-ale dzięki przepisom innych idzie mi coraz lepiej. Głowa do góry !
Pozdrawiam serdecznie

Odp: Kilmeny wita :)

Śliweczka
  • Śliweczka

  • Posty: 242
  • Przepisy: 133
  • Artykuły: 0
Ja również Cię witam.Przykrym faktem jest,że masz pretensje do wielu osób o to,że ich przepisy są oznaczone,jako wegetariańskie.Nie zwróciłam na to wcześniej uwagi.Niestety,zamieszczając swoje przepisy,umieściłam je pod nazwą "ryby",a nie wege.Podejrzewam,że i innych przepisy zostały podobnie zakwalifikowane.W takim wypadku możesz mieć pretensje chyba do kogoś innego,ponieważ,jak się okazuje nie do końca można decydować,gdzie konkretny przepis wyląduje.Pozdrawiam.

Kilmeny wita :)

Kilmeny
  • Kilmeny

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam! Trafiłam na tę stronę, szukając wegańskich przepisów. Zobaczyłam oznaczenie "vege" i pomyślałam - "o, fajnie". Na początku było "fajnie", potem zobaczyłam, że przez wiele osób ryby są uznawane za wegetariańskie . Chciałam to skomentować, ale żeby tak postąpić, musiałam się zarejestrować. I zarejestrowałam się.

Jestem raczej debiutująca. Wstyd przyznać, ale dotąd wcinałam głównie jasne pieczywo, do tego pewnie zupy gotowane przez moją mamę były na kostce niewege... Dlatego od jutra gotuję sama. Zebrałam już informacje, jutro praktyka .

Odpowiedz na/ edytuj Kilmeny wita :)