kitchen aid - warto?

Obserwuj wątek

Odp: kitchen aid - warto?

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Hej! ja nie mam tego urządzenia, ale słyszałam od znajomych, którzy je posiadają, że bardzo je sobie chwalą

Odp: kitchen aid - warto?

rudapietrucha
Myślę że są różne przedziały cenowe - droższe niby powinno okazywac niezawodność ale tak nie jest. Przynajmniej według mnie. Ja na przykład wolałabym żeby taki sprzęt przeżył rok i się rozwalił a wtedy będę mieć okazję kupić sobie nowy

Odp: kitchen aid - warto?

SuperInterior_pl
Moim zdaniem warto postawić przede wszystkim na sprzęt dobrej,solidnej jakości tak aby inwestycja była opłacalna przez wiele lat,akurat tym zajmujemy się na co dzień więc chętnie pomożemy i doradzimy na forum

Odp: kitchen aid - warto?

Polpal
  • Polpal

  • Posty: 175
  • Przepisy: 153
  • Artykuły: 40
Ja nie mam Kitchen Aid to nie będę Ci polacać lub nie.

Powiem Ci jedno - może Ci pomoże podjąć decyzję a może nie - kupując wszelkiego rodzaju sprzęt do domu - nie tylko do kuchni - trzeba pamiętać, że koszt to tylko jednorazowy wydatek i czasem lepiej jest wydać trochę więcej - raz - żeby mieć coś lepszej jakości niż później żałować lub jeszcze gorzej kupić tą droższą rzecz gdy ta tańsza nie spełnia naszych oczekiwań.

kitchen aid - warto?

meg-air
  • meg-air

  • Posty: 3
  • Przepisy: 19
  • Artykuły: 131
Hej, ostatnio mocno się zastanawiam nad zakupem urządzenia wielofunkcyjnego kitchen aid i nie wiem czy warto, bo jednak jest to dość droga zabawka. Może jest coś, co równie dobrze się sprawdza, a nie kosztuje milion dolarów? Czy jednak postawić na kitchen aid?

Odpowiedz na/ edytuj kitchen aid - warto?