kolacja we dwoje

Obserwuj wątek

Odp: kolacja we dwoje

GoldenFruit_pl
Pstrąg z lubczykiem to bardzo dobra propozycja,szczególnie jeżeli to kolacja dla zakochanych. Ja proponuję spaghetti i do tego lampka dobrego wina.

Odp: kolacja we dwoje

LauraPalmer
mój wybór: pstrąg z lubczykiem.. wiadomo - afrodyzjak
wybój jego: stek! z sałatką z rukoli..
dwie planety

Odp: kolacja we dwoje

Selprim_pl
Ja polecam sałatkę z makaronu ryżowego,piersi z kurczaka oraz pieczarkami. Na deser galaretka na zimno,to byłoby bardzo fajne połączenie jako lekka kolacja we dwoje

Odp: Odp: kolacja we dwoje

Malineczka
Zgadzam się jakiś lekki posiłek będzie dobry a do tego wytrawne winko

zmieniono 1 raz (ostatnio 13 wrz 2012 13:33 przez Malineczka)

Odp: kolacja we dwoje

bede.gryzc
ja stawiam na coś lekkiego, żeby potem mieć dużo energii na "rozmowy nocą" hehe. może jakaś dobra sałatka ze świeżych warzyw z grillowanym kurczakiem?

Odp: kolacja we dwoje

stanisławski
kolacja we dwoje plus łosoś jest niesamowicie pyszny a podawany pod każdą postacią daje pyszną satysfakcję. jeśli chodzi o łososiowe firmy to chyba każdy łosoś jest pyszny, ale ja osobiście polecam firmy Almar, bo sprawdzona jest przez moją rodzinkę smacznego

Odp: kolacja we dwoje

Ja polecam founde - zestaw można kupić lub pożyczyć - dwie wersje do wyboru: deserowa - z gorącą czekoladą i do tego kawałki owoców do nadziwania na widelczyki i maczania: kawałki kiwi, mango, ananasa, pomarańczy, truskawki. Wersja serem żółtym i bagietką. Też ciekawa. To zbliża i jest interesująco

Odp: kolacja we dwoje

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
polecam swój przepis-różne warzywa, kurczak, sosiki(można zrezygnować z czosnkowego), zawsze się sprawdza na romantyczne kolacje z moim mężem, można się nawzajem karmić:-) nie jest to ciężkie danie, wszystko jest podane na kilku półmiskach i każdy wyjada widelcem po kawałeczku tego, na co ma ochotę:-) do tego dobre wino i efekt murowany!

https://gotujmy.pl/cos-na-obiad-dla-dwojga,przepisy,64767.html

kolacja we dwoje

aga2993
  • aga2993

  • Posty: 4
  • Przepisy: 5
  • Artykuły: 0
jakie danie polecacie lub deser żeby danie było łatwe w wykonaniu i smaczne ?

Odpowiedz na/ edytuj kolacja we dwoje