Kuchenka mikrofalowa

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Kuchenka mikrofalowa

mocsłodkości
Kupiliśmy kuchenkę. Mąż i jego koledzy zachwyceni nowym nabytkiem. Trochę miejsca zajmuje, ale przynajmniej można bez problemu odgrzać pizzę czy zapiekanki. Nie muszę włączać piekarnika

ms

Odp: Kuchenka mikrofalowa

GastroSklep
Poz samym wglądem mikrofali warto podczas kupna zwrócić uwagę na jej moc oraz funkcję które przydają się na co dzień. Jeżeli będzie to tylko do odgrzewanie to spokojnie do kwoty 200-300zł znajdziecie dobrą kuchenkę mikrofalową.

Odp: Kuchenka mikrofalowa

Jagoda_Pobruc
ja sie zgodzę tym razem z Twoim mężem. Myślałam bardzo podobnie do Ciebie., do czasu kiedy nie kupiliśmy mikrofali z panasonica. Ma funkcję grilla i pieczenia. W większości możesz przygotować grillowane warzywa , mięso w mikrofali a nie na patelni albo na grillu co w przypadku mieszkań w bloku jest prawie niewykonalne. Mikrofale są obecnie bardzo praktyczne i mają dużo zastosowań, np; możesz w nich upiec ciasto .

Kuchenka mikrofalowa

mocsłodkości
Mąż stwierdził, że przydałaby nam się kuchenka mikrofalowa. Szczerze mówiąc nie wiem po co mu ( pod nosem przebąkuje coś o popcornie z mikrofali, ale jak pytam co mówi to szybko mówi nic nic ) chyba, że chodzi o jego spotkania z kumplami i kupę niezdrowego żarcia jakie wówczas pochłaniają. Czego się jednak nie robi dla męża ( udaję, że tego nie widzę wszak kilka razy w roku może zaszaleć ) Na co Waszym zdaniem zwrócić uwagę przy kupnie takiego sprzętu?

Odpowiedz na/ edytuj Kuchenka mikrofalowa