Kuchnia chińska

Obserwuj wątek

Odp: Kuchnia chińska

Karola120_x
Ja ostatnio jem głównie w Pańska 85 jeśli mam ochotę na chińską kuchnię Pyszne jedzonko, szczególnie pierożki i tofu

Odp: Odp: Kuchnia chińska

bombowa
  • bombowa

  • Posty: 18
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
oj zgadzam się - Pańska 85 jest przepyszną restauracją! niesamowicie łączą tradycję z nowoczesności

Odp: Kuchnia chińska

NisiaM
  • NisiaM

  • Posty: 12
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jeśli lubicie chińską kuchnię to sprawdźcie sobie restaurację warszaqwską - Pańska 85. Oni tam potrafią cuda zdziałać! Doprawiają chińskie potrawy w taki cudowny sposób, że można jeść i jeść... Polecam!

Odp: Kuchnia chińska

esteraff
  • esteraff

  • Posty: 10
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Kuchnia chińska jest bardzo bogata i różnorodna. Myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.
Mimo, że zdjęcia nie zachęcają

Odp: Kuchnia chińska

marynio
  • marynio

  • Posty: 58
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Bardzo lubię kuchnię orientalną, ale w mojej miejscowości takowej nie ma. Więc gdy tylko jestem w Krakowie odwiedzam restaurację Mekong.
Nigdzie nie jadłem tak smacznie przyrządzonych owoców morza.

Odp: Kuchnia chińska

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Niesamowite jest to, co ludzie mogą wymyślić do jedzenia. Nie wiem, czy dałabym radę to zjeść ...

Odp: Kuchnia chińska

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
i juz mi sie jeść odechcialo

Kuchnia chińska

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
Można trafić na wspaniałe ale i dziwne rzeczy...Taka anegdotka: na stole jedna z potraw wygląda jak trawa...Towarzyszka namawia " spróbuj, to nasze regionalne danie, występuje tylko w naszych stronach". Próbuję, smakuje jak trawa...Pytam więc nieśmiało "czy to trawa". Zadowolona Chinka:tak, trawa ale tylko tutaj taką zjesz" :-))
obrazek obrazek obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Kuchnia chińska