Likwidacja punktow za komentarze

Obserwuj wątek

Odp: Likwidacja punktow za komentarze

darek112
  • darek112

  • Posty: 131
  • Przepisy: 172
  • Artykuły: 0

Odp: Odp: Odp: Likwidacja punktow za komentarze

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
elutka napisał(a):

Jeśli mam coś do powiedzenia to robie to z przyjemnością .Aja cieszyć sie będę jak tu zapanuje naprawdę porządek .Każdy przepis powinien być udokumętowany zdjęciem i my biorący udział w konkursie nie powinnismy oceniać naszych przepisów -tylko ludzie zewnącz bo to jest naprawdę okrutne .A ciebie bohus sie dziwie sam zaczołeś pisać zle o mnie że zależy mi na kubku -to bzdura kubek moge mieć jaki chce .i niewiem czemu nagle wyrzuciłeś zdjęcie -przyznaj że ci WSTYD widziales ze cos tu robi wkoncu ktoś to trzeba go zmieść -punkty mi zabr. aty ciesz sie .Też nie bedziesz pisal bzdetnych przepisów .Organizatorzy powinni zrobić konkret jestem za ozdrawiam w nowym roku


Moja droga,
Udowodniono Ci mnóstwo plagiatów, Przepisywałaś żywcem przepisy z innych serwisów. Nie wiem czy zdjęcia też są Twojego autorstwa. W odróżnieniu od Ciebie przepisy, które tutaj dodaję są mojego autorstwa. To, że brak zdjęć to nie moja wina. Przepisy tworzyłem 0k 25 - 30 lat temu. Robienie zdjęć było wtedy bardzo kosztowne, a o aparatach cyfrowych to nikomu się nie śniło. Zdjęć z moich dodanych przepisów nie wyrzucałem ...z tego co wiem to nie można ich wyrzucić. Próbowałem zmienić awatarek i być może wtedy wywaliłem te zdjęcia...jeśli ich nie ma. Wierz mi prywatnie do Ciebie nic nie mam, denerwuje mnie tylko nieuczciwość....Będę się bardzo cieszył jak będziesz "za darmo " oceniała (nawet źle moje przepisy. Jednak komentarz...np. "pewnie dobre" czy "wypróbuję" nic nie wnosi do samego przepisu. Myślę, że jeszcze zostaniemy przyjaciółmi.
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Likwidacja punktow za komentarze

elutka
  • elutka

  • Posty: 13
  • Przepisy: 128
  • Artykuły: 9
Za posty powinny też być zniesione -jedni mają pretensje za komentarze ale za posty to niewidzą ile mają ...punkty powinny dotyczyć przepisu i zdjęcia -bo to dotyczy naszej wykonanej pracy i zato powinniśmy być oceniani...

Odp: Odp: Odp: Likwidacja punktow za komentarze

astra
  • astra

  • Posty: 605
  • Przepisy: 37
  • Artykuły: 0
elutka napisał(a):

Jeśli mam coś do powiedzenia to robie to z przyjemnością .Aja cieszyć sie będę jak tu zapanuje naprawdę porządek .Każdy przepis powinien być udokumętowany zdjęciem i my biorący udział w konkursie nie powinnismy oceniać naszych przepisów -tylko ludzie zewnącz bo to jest naprawdę okrutne .A ciebie bohus sie dziwie sam zaczołeś pisać zle o mnie że zależy mi na kubku -to bzdura kubek moge mieć jaki chce .i niewiem czemu nagle wyrzuciłeś zdjęcie -przyznaj że ci WSTYD widziales ze cos tu robi wkoncu ktoś to trzeba go zmieść -punkty mi zabr. aty ciesz sie .Też nie bedziesz pisal bzdetnych przepisów .Organizatorzy powinni zrobić konkret jestem za ozdrawiam w nowym roku

A ja myślę, że aby pisać cokolwiek ( komentarz, post czy przepis) to najpierw należy się nauczyć poprawnie pisać. Jak również należy nauczyć się dobrze czytać.

Odp: Odp: Odp: Likwidacja punktow za komentarze

malgorzata
elutka napisał(a):

Jeśli mam coś do powiedzenia to robie to z przyjemnością .Aja cieszyć sie będę jak tu zapanuje naprawdę porządek .Każdy przepis powinien być udokumętowany zdjęciem i my biorący udział w konkursie nie powinnismy oceniać naszych przepisów -tylko ludzie zewnącz bo to jest naprawdę okrutne .A ciebie bohus sie dziwie sam zaczołeś pisać zle o mnie że zależy mi na kubku -to bzdura kubek moge mieć jaki chce .i niewiem czemu nagle wyrzuciłeś zdjęcie -przyznaj że ci WSTYD widziales ze cos tu robi wkoncu ktoś to trzeba go zmieść -punkty mi zabr. aty ciesz sie .Też nie bedziesz pisal bzdetnych przepisów .Organizatorzy powinni zrobić konkret jestem za ozdrawiam w nowym roku


A dlaczego uzytkownicy bioracy udzial w konkursie nie powinni dawac komentarzy? Dlaczego to jest okrutne I jacy "ludzie z zewntrz" EE..chyba nie rozumiem.
Poza tym nasz kolega nazywa sie Bahus.


Odp: Odp: Likwidacja punktow za komentarze

miedziana
  • miedziana

  • Posty: 15
  • Przepisy: 41
  • Artykuły: 0
masz racje

Odp: Odp: Likwidacja punktow za komentarze

elutka
  • elutka

  • Posty: 13
  • Przepisy: 128
  • Artykuły: 9
Jeśli mam coś do powiedzenia to robie to z przyjemnością .Aja cieszyć sie będę jak tu zapanuje naprawdę porządek .Każdy przepis powinien być udokumętowany zdjęciem i my biorący udział w konkursie nie powinnismy oceniać naszych przepisów -tylko ludzie zewnącz bo to jest naprawdę okrutne .A ciebie bohus sie dziwie sam zaczołeś pisać zle o mnie że zależy mi na kubku -to bzdura kubek moge mieć jaki chce .i niewiem czemu nagle wyrzuciłeś zdjęcie -przyznaj że ci WSTYD widziales ze cos tu robi wkoncu ktoś to trzeba go zmieść -punkty mi zabr. aty ciesz sie .Też nie bedziesz pisal bzdetnych przepisów .Organizatorzy powinni zrobić konkret jestem za ozdrawiam w nowym roku

Odp: Likwidacja punktow za komentarze

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Spełniły się moje marzenia...ciekawe czy Elutka nadal będzie dodawała tyle "komentarzy"?
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Likwidacja punktow za komentarze

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Słowo stało się ciałem i przed chwilą punkty za komentarze (zarowno dla osoby komentujacej jak i wlasciciela komentowanego przepisu) - zostały zniesione.
Ma to na celu wyeliminowanie bezwartościowych komentarzy dodawanych nagminnie przez niektorych użytkowników w celu podbijania pozycji w rankingu.
W PROFIL/Punkty pozycje punktow za komentarze nadal sie - dla porzadku - pojawiaja, natomiast punktacja nie jest juz naliczana.

Odpowiedz na/ edytuj Likwidacja punktow za komentarze