Mam dość!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Mam dość!

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Bahus napisał(a):

Henia...chcesz pysznego batonika?

Jeśli zrobiony przez Ciebie, to proszę 2 A skąd to pytanie?! Dzielisz słodyczą?

Odp: Odp: Odp: Mam dość!

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
elzbieta8960 napisał(a):

Henia mam nadzieje ze wytrwasz w swoim postanowieniu....szkoda zdrowia i nerwow

Oczywiście! Moje niektóre posty wydają się może impulsywne, ale zapewniam Was, że każda moja reakcja jest dokładnie kontrolowana i nie jest dla mnie problemem zignorować kogoś!
Pozdrawiam Was!

Odp: Odp: Odp: Mam dość!

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
elzbieta8960 napisał(a):

Henia mam nadzieje ze wytrwasz w swoim postanowieniu....szkoda zdrowia i nerwow

Tak Heniu, zdrowie najważniejsze.

Odp: Odp: Mam dość!

Henia mam nadzieje ze wytrwasz w swoim postanowieniu....szkoda zdrowia i nerwow

Odp: Mam dość!

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Henia...chcesz pysznego batonika?
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Odp: Odp: Mam dość!

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Lidka napisał(a):

Henia napisał(a):

Lidka napisał(a):

Niestety, ale w internecie roi się od osób, które dążą do obrażania innych - anonimowość w internecie naprawdę powoduje dziwne zachowania wśród ludzi.
Heniu ja też jestem tutaj stosunkowo nowa, ale nie mam zamiaru z nikim wchodzi w konflikt.

Większość ludzi zachowuje się normalnie, a na naszej stronce jest miło i sympatycznie! A co do anonimowości w necie, to też pozory. Jak się chce, łatwo ustalić kto tam jest, nawet przy zmiennym IP.
Witaj i czuj się dobrze między nami!



Dziękuję za ciepłe przywitanie
Zgadzam się w 100%, że anonimowość to pozory - jednak bak kontaktu bezpośredniego wyzwala wśród niektórych ludzi dziwne zachowania.

Dokładnie! Wydaje im sie, że anonimowość w sieci pozwala im na zachowania, na które w realu nigdy by sobie nie pozwolili!

Odp: Odp: Odp: Mam dość!

Lidka
  • Lidka

  • Posty: 107
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Henia napisał(a):

Lidka napisał(a):

Niestety, ale w internecie roi się od osób, które dążą do obrażania innych - anonimowość w internecie naprawdę powoduje dziwne zachowania wśród ludzi.
Heniu ja też jestem tutaj stosunkowo nowa, ale nie mam zamiaru z nikim wchodzi w konflikt.

Większość ludzi zachowuje się normalnie, a na naszej stronce jest miło i sympatycznie! A co do anonimowości w necie, to też pozory. Jak się chce, łatwo ustalić kto tam jest, nawet przy zmiennym IP.
Witaj i czuj się dobrze między nami!



Dziękuję za ciepłe przywitanie
Zgadzam się w 100%, że anonimowość to pozory - jednak bak kontaktu bezpośredniego wyzwala wśród niektórych ludzi dziwne zachowania.

Odp: Odp: Mam dość!

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Lidka napisał(a):

Niestety, ale w internecie roi się od osób, które dążą do obrażania innych - anonimowość w internecie naprawdę powoduje dziwne zachowania wśród ludzi.
Heniu ja też jestem tutaj stosunkowo nowa, ale nie mam zamiaru z nikim wchodzi w konflikt.

Większość ludzi zachowuje się normalnie, a na naszej stronce jest miło i sympatycznie! A co do anonimowości w necie, to też pozory. Jak się chce, łatwo ustalić kto tam jest, nawet przy zmiennym IP.
Witaj i czuj się dobrze między nami!

Odp: Mam dość!

Lidka
  • Lidka

  • Posty: 107
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Niestety, ale w internecie roi się od osób, które dążą do obrażania innych - anonimowość w internecie naprawdę powoduje dziwne zachowania wśród ludzi.
Heniu ja też jestem tutaj stosunkowo nowa, ale nie mam zamiaru z nikim wchodzi w konflikt.

Odp: Odp: Mam dość!

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
yola napisał(a):

Ja jak zwykle na końcu,ale też z wyrazami poparcia dla Heni.
Heniu życzę Ci dużżżooo cierpliwości ,mało stresu i wiele,wiele powodów do uśmiechu

yola, dziekuje, nie ważne czy na końcu, ważne, że jesteś!

Odpowiedz na/ edytuj Mam dość!