Maszynka do makaronu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Maszynka do makaronu

ciasteczka
GastroSklep napisał(a):

Podczas kupna takiej maszynki do makaronu, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów, przede wszystkim na jakość jej wykonania oraz wspomniane końcówki, tak aby mieć jak najwięcej możliwości w kwestii kształtu makaronu. Jaki budżet posiadasz na jej zakup? Bo akurat na Gastrosklep chętnie pomożemy i doradzimy.


Jaki jest przedział cenowy takich sprzętów z masą "bajerów"? Nie chcę kupić najtańszego, bo nie zawsze jest to dobry sposób na zaoszczędzenie kasy, ale i najdroższego, bo milionerem nie jestem  

Odp: Maszynka do makaronu

GastroSklep
Podczas kupna takiej maszynki do makaronu, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów, przede wszystkim na jakość jej wykonania oraz wspomniane końcówki, tak aby mieć jak najwięcej możliwości w kwestii kształtu makaronu. Jaki budżet posiadasz na jej zakup? Bo akurat na Gastrosklep chętnie pomożemy i doradzimy.

Odp: Maszynka do makaronu

Annakalino
Sprawdź, chociaż nie wiem jak, czy WSZYSTKIE elementy zostały wykonane ze stali nierdzewnej. U mnie niby tak było a okazało się, że jakaś obręcz nie jest i makaron trochę czerwieniał od rdzy.
Kolejna sprawa - końcówki - ważne żeby były dobrze wyprofilowane, żeby nawet twarde ciasto lekko przechodziło.
Oczywiście liczba końcówek - żeby robić duuużo różnych kształtów
Ogólnie taka maszynka to super sprawa jak lubisz bawić się w makaroniarstwo - ja lubię

Maszynka do makaronu

ciasteczka
Marzy mi się maszynka ułatwiająca robienie makaronu z różnymi końcówkami. Ma ktoś może taką u siebie? Warto ją kupić czy może sobie darować? Na co zwrócić uwagę przy kupnie takiego sprzętu?

Odpowiedz na/ edytuj Maszynka do makaronu