Moje dziecko chce jeść tylko mięso ...

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Moje dziecko chce jeść tylko mięso ...

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
Ja mam już duże dzieci(16 i 13),ale jest jeszcze czteroletni malec,jednak Ulcia21 ma rację,wiem z własnego doświadczenia.Wszystkie jak jeden miały "alergię" na jedzenie,ale starszym przeszło,więc teraz i do młodszego podchodzę na luzie,nie chce warzyw-trudno,przyjdzie czas,ze sam o nie poprosi.Poza tym z punktu widzenia malucha,jedzenie to strata cennego czasu na zabawę,ulubioną bajkę czy inną atrakcję.Jako niania i mama,wiem ze to dziwne,ale tak jest.Jest jeszcze jedno,czasami maluch nie chce czegoś instynktownie,organizm zapala czerwoną lampkę na niektóre produkty,gdyż mogą uczulać maluszka.Weźmy też pod uwagę nasze upodobania smakowe,czy wszystko lubimy

Odp: Moje dziecko chce jeść tylko mięso ...

kamcia9x
  • kamcia9x

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Myślę, że trzeba zacząć próbować z kolorowymi kanapkami itp.

Odp: Moje dziecko chce jeść tylko mięso ...

magdusia
  • magdusia

  • Posty: 88
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 0
Ja mam odwrotny problem. Moja 3 letnia córka nie chce żadnego mięska prócz mielonego i parówek. To dopiero zadanie wcisnąć w małego uparciucha kawałek mięska nie przetworzonego. Z jarzynami nie ma problemu...

Odp: Moje dziecko chce jeść tylko mięso ...

ulcia21
  • ulcia21

  • Posty: 3060
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 0
Dzieci moje juz sa dorosle.Ale wnuczka (6lat) nie chciala jesc warzyw,miesa i owocow.Synowa latala po lekarzach i uslyszala .Jak przyjdzie czas zacznie jesc wszystko i tak jest.W tej chwili wnuczka je mieso,warzywa i owoce nie wszystkie.Ale jestesmy i tak zadowoleni,ze je to co kiedys nie brala do ust.W przedszkolu jest troche problemow.Ale wszystko mozna zalatwic.

Odp: Moje dziecko chce jeść tylko mięso ...

dokladnie, miksy dobra rzecz. mozesz tez sprobowac podawac mu np ziemniaki polane samym gulaszem, zeby tylko czul zapach miesa... to juz cos. moja matka mi opowiadala ze tez czesto tak robila ze mna:p ziemniaki gulasz buraczki czy cos a na miesko trzeba bylo poczekac... :p

Odp: Moje dziecko chce jeść tylko mięso ...

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
mam podobny problem,ale no cóż trzeba oszukać cwaniaczka i tyle, zmiksowac to co nie lubi,zrobic sok z niejadalnych owoców lub galaretkę,zetrzeć warzywa i wmieszać w mieso na pulpety itp,pozdrawiam,życzę pomysłów na małego buntownika

Odp: Moje dziecko chce jeść tylko mięso ...

kasandra6
  • kasandra6

  • Posty: 140
  • Przepisy: 399
  • Artykuły: 0
a może wy macie jakieś pomysły

Odp: Moje dziecko chce jeść tylko mięso ...

kasandra6
  • kasandra6

  • Posty: 140
  • Przepisy: 399
  • Artykuły: 0
czasem brak pomysłów na ten obiad dla niego ha ha

Moje dziecko chce jeść tylko mięso ...

kasandra6
  • kasandra6

  • Posty: 140
  • Przepisy: 399
  • Artykuły: 0
Moje dziecko chce jeść tylko mięso ma 1,5 roku i od niedawna nie chce nic jeść poza mięsem żadnych zup, ziemniaków itp czy to normalne ...

Odpowiedz na/ edytuj Moje dziecko chce jeść tylko mięso ...