Na deptaku we Ciechocinku

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Na deptaku we Ciechocinku

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Bedziemy czekac na relacje

Odp: Na deptaku we Ciechocinku

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Bahus napisał(a):

Naszło mnie na założenie bardzo poważnego wątku. Tak sobie czasem (oczywiście w wolnych chwilach) lubię poobserwować życie. Z moich ostatnich obserwacji wynikły pewne spostrzeżenia. Zauważyłem, że mężczyźni w pewnym wieku przestają się oglądać li tylko za młodymi i bardzo seksownymi kobietami. Zaczyna ich interesować wszystko co chodzi (no może za wyjątkiem budzika). Kto mi odpowie dlaczego tak się dzieje. Niedawno czytałem, że najbardziej widoczne jest to w sanatoriach. Tam to podobno każda z każdym. Myślę jednak, że to mit. Co Wy na to?


P.S.
Zapytałem mojego lekarza czy mam szansę na sanatorium? Popatrzał na mnie i odpowiedział...niewielką. Mam nadzieję, że chodziło mu o moje zdrowie.

A ja się wybieram! A, że facetów podrywać nie planuję, to bacznie się przyjrzę i zdam Wam po powrocie sprawozdanie!

zmieniono 1 raz (ostatnio 15 sie 2010 11:09 przez Henia)

Odp: Na deptaku we Ciechocinku

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
Dziwne te sanatoria coś tam sie czasem słyszy ... narazie sie nie wybieram hihih ... ale moze za jakieś czas

Odp: Na deptaku we Ciechocinku

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
W Ciechocinku bylam jeden raz(nie na wczasach tylko na wycieczce).W tym co napisales jest pewnie troche prawdy,albo ja jestem bardzo zasciankowa,bo pamietam,ze bardzo zaskoczyl mnie widok pan na ulicach w wieczorowych sukniach i koafiurach o godz.14 w piekny,upalny dzien.Wygladalo to troche dziwnie,ale czego sie nie robi zeby poderwac faceta

Na deptaku we Ciechocinku

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Naszło mnie na założenie bardzo poważnego wątku. Tak sobie czasem (oczywiście w wolnych chwilach) lubię poobserwować życie. Z moich ostatnich obserwacji wynikły pewne spostrzeżenia. Zauważyłem, że mężczyźni w pewnym wieku przestają się oglądać li tylko za młodymi i bardzo seksownymi kobietami. Zaczyna ich interesować wszystko co chodzi (no może za wyjątkiem budzika). Kto mi odpowie dlaczego tak się dzieje. Niedawno czytałem, że najbardziej widoczne jest to w sanatoriach. Tam to podobno każda z każdym. Myślę jednak, że to mit. Co Wy na to?


P.S.
Zapytałem mojego lekarza czy mam szansę na sanatorium? Popatrzał na mnie i odpowiedział...niewielką. Mam nadzieję, że chodziło mu o moje zdrowie.
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odpowiedz na/ edytuj Na deptaku we Ciechocinku