Ortografia

Obserwuj wątek

Odp: Ortografia

sjain
  • sjain

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
We've effectively talked about the French educational program exhaustively in our past article, and likewise the benefits of contemplating in the French language stream. Presently, we should discuss the upsides of learning German.

surbhi nahta

sjain
  • sjain

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
We've effectively talked about the French educational program exhaustively in our past article, and likewise the benefits of contemplating in the French language stream. Presently, we should discuss the upsides of learning German.
German language Training in pune

[url=https://www.sevenmentor.com/german-language-classes-in-pune.php]German language Classes in pune[/url]

[German language Training in pune](https://www.sevenmentor.com/german-language-classes-in-pune.php)

obrazek

Odp: Ortografia

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Ja mam własnie angielską wersje. "ś " do tej pory nie znalazłam.

Odp: Ortografia

caroline1983
Przy pisaniu polskich znaków używaj lewego Shift dla dużych liter i prawego Alt dla polskich znaków. Jeśli wciskasz na odwrót to mogą otwierać się "dziwne" okienka (przynajmniej na polskiej wersji systemu).


Co do ortografii to o ile mogę zrozumieć literówki to z jakiś miesiąc temu szczęka mi opadła jak zobaczyłam przepis pod tytułem "sÓrówka z czegoś tam.." No litości...

Odp: Ortografia

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Dzięki Polpal
Wiesz,ja milałam ś ale pewnie cos zablokowałam i teraz nie mam.Będę jednak próbowała,może znajdę Tak wogóle to teraz piszę na klawiaturze jakbym dopiero zaczynala,nie mam wprawy w polskich znakach,za długo pisałam na anglelskich

Odp: Ortografia

Polpal
  • Polpal

  • Posty: 175
  • Przepisy: 153
  • Artykuły: 40
Netka,

odpaliłem mój pc, żeby spróbować jak się co pisze ale pc to taka krowa, że nic nie działa tak jak powinno. Co Ci powiem to próbuj, wygląda na to, że gdy próbujesz pisać ś to wskakuje Ci skrót wbudowany w system, ś więc musi być pisane w inny sposób. Używając iMac jest dużo łatwiej, pisząc po polsku mam małą klawiaturę na ekranie gdzie jaka litera jest. Chyba spróbowałaś nacisnąć każdy klawisz Alt+litera, żeby zobaczyć co wyjdzie? Polskie litery też są pod tymi innymi klawiszami - pod nawiasami, kropkami, dwukropkami, itd, itp. Good luck

Odp: Odp: Odp: Ortografia

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
mirkakropka napisał(a):

Netka napisał(a):

No,chyba sie wreszcie nauczylam Wprawdzie nie wiem jeszcze jak zrobić "ź" ale wiem jak zrobić "ż"

Polpal.duże dla Ciebie,za zmobilizowanie mnie

Netko "ż" robisz wciakając "z" i trzymając Alt, natomiast "ź"- trzymając Alt wciskasz "x". Powinno się udać.

Dziękuje Ci mirkakropko Działa
W dalszym ciągu mam jednak problem z s,jak tylko chce wcisnać ś(skopiowane)pojawia mi sie tabelka: HP Pawilon Support information...Czy ktos zna może powód?

Odp: Odp: Odp: Ortografia

zbynio12342
słuchajcie, to jest bardzo proste.wciskając przycisk alt na klawiaturze,wcisnij odpowiednio s to bedzie ś dalej c tobędzie ć itd nie trzeba być w ameryce zeby sie nauczyćę pisania na klawiaturze.

zmieniono 1 raz (ostatnio 18 wrz 2011 12:30 przez zbynio12342)

Odp: Odp: Ortografia

mirkakropka
Netka napisał(a):

No,chyba sie wreszcie nauczylam Wprawdzie nie wiem jeszcze jak zrobić "ź" ale wiem jak zrobić "ż"

Polpal.duże dla Ciebie,za zmobilizowanie mnie

Netko "ż" robisz wciakając "z" i trzymając Alt, natomiast "ź"- trzymając Alt wciskasz "x". Powinno się udać.

Odp: Ortografia

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
No,chyba sie wreszcie nauczylam Wprawdzie nie wiem jeszcze jak zrobić "ź" ale wiem jak zrobić "ż"

Polpal.duże dla Ciebie,za zmobilizowanie mnie

Odpowiedz na/ edytuj Ortografia