Pierwszy dzwonek

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Pierwszy dzwonek

mocsłodkości
skuter5 napisał(a):

W czasach szkolnych moja mama na rozpoczęcie nauki szkolnej robiła nam ogromną pizze. Później z biegiem lat były trzy, bo jedna na taką ilość pociech była za mała


Taka pizza to super sprawa. Moje dzieciaki uwielbiają pizzę domowej roboty. Może w tym roku dodatkowo dostaną taką pizzę

Odp: Odp: Odp: Pierwszy dzwonek

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
W czasach szkolnych moja mama na rozpoczęcie nauki szkolnej robiła nam ogromną pizze. Później z biegiem lat były trzy, bo jedna na taką ilość pociech była za mała

Odp: Odp: Pierwszy dzwonek

ciasteczka
mocsłodkości napisał(a):

ciasteczka napisał(a):

Jeszcze kilka dni i zacznie się rok szkolny. Koniec wakacyjnej laby, nadchodzi szkolny obowiązek. Jak planujecie osłodzić Waszym pociechom pierwszy miesiąc szkoły?


Moje pociechy od kilku dni pytają czy upiekę im orzechowe ciasteczka Co roku we wrześniu je robię właśnie do szkoły Właśnie tymi ciasteczkami wchodzimy w nowy rok szkolny i tak będzie i w tym roku


Twoje dzieciaki to mają dobrze Też bym taki orzechowe ciasteczka zjadła Moje pociechy uwielbiają wszelkiego rodzaju muffiny i to one królują u nas we wrześniu.

Odp: Pierwszy dzwonek

mocsłodkości
ciasteczka napisał(a):

Jeszcze kilka dni i zacznie się rok szkolny. Koniec wakacyjnej laby, nadchodzi szkolny obowiązek. Jak planujecie osłodzić Waszym pociechom pierwszy miesiąc szkoły?


Moje pociechy od kilku dni pytają czy upiekę im orzechowe ciasteczka Co roku we wrześniu je robię właśnie do szkoły Właśnie tymi ciasteczkami wchodzimy w nowy rok szkolny i tak będzie i w tym roku

Pierwszy dzwonek

ciasteczka
Jeszcze kilka dni i zacznie się rok szkolny. Koniec wakacyjnej laby, nadchodzi szkolny obowiązek. Jak planujecie osłodzić Waszym pociechom pierwszy miesiąc szkoły?

Odpowiedz na/ edytuj Pierwszy dzwonek